Yüksek topuk kadını neden seksi gösterir?

Çoğu erkek yüksek topuklı ayakabıların kadını seksi gösterdiğini düşünür. Sizce de öyle mi?

0|0
24|32

En İyi Kız Görüşü

• giyilen kıyafeti şıklaştırır, boyu uzatır daha ince uzun görüntü ortaya çıkarır, kibar yürümeyi sağlar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• bayılırım onlarsız asla!

0|2
    0|0
  • Kadını kadın yapan özelliklerin başında gelir.. zerafet ve asillik demektir.. tabi eğer giyen penguen şeklinde yürümüyor giydiği topuklunun hakkını verebiliyorsa..

1|4
    0|0
  • evet öyle ,olduğundan daha ince gösterir , boyu uzatır ve ayrı bir zerafet kadar.

0|1
    0|0
  • Topuk kadını havaya sokuyor. İki büklüm yürüyen kadın birden dimdik duruyor saçlarını savuruyor bir özgüven bir bişey.. Kadının psikolojisini de değiştirdiği için ikisi birlikte daha seksi bir görünüm sağlıyor olabilir.

0|1
    0|0
    • Evet olabilir. Bir de sanırım kadınların bacaklarını daha uzun göstermesi dikkat çekmesinde etkili oluyordur.

• Tabi kadının üst bedeni yapısal olarak kısa değilse o da olabilir. Üst beden normalde de zaten alt bedenden belirgin kısaysa bacakların uzaması daha orantısız bir vücut görünümü verir.

• Her durumda uzun bacak iyidir:)

• popoyu havaya kaldırıyor bacaklar ve vücut dik duruyor.

0|1
    0|0
  • bi yazı okumştum erkekler kadnların kaslı görünen bacaklarnı beğenrlermiş, topuklu ayakkabı da bacakları kaslı ve diri gösterdgi için fenomen bence

1|1
    0|0
  • kadınsı bir görünüm veriyor ondan seviyor bence erkekler :)

0|2
    0|0
  • Topukluyla kendimi 10.kattan assagi bakiyormus giibi hisediyorum. Allah kahretsin diyor ve saçlarimi bi yandan obur yana savuruyorum :)

0|2
    0|0
    • ama bazılarıda topukluyla yürürken beyinciği alınmış kuş gibi görünüyor sağa sola savrularak komik görüntüler oluyor yani...

• beyinciği alınmış kuş hahaha .D

• Topuklu ayakkabı bacakları sekilli gösterir aynı zamanda kalcayı dikleştirir. Düz taban ayakkabıları özellikle babetleri giymiyorum bu yüzden ayakları küt gösteriyor.

0|1
    0|0
  • Popoyu daha çıkık gösteriyor ondan

0|2
    0|0
  • Gözünde canlandırınca bile içi bi hoş oluyor insan.

0|1
    0|0
  • Popoyu yuvarlaklaştırıyor, bacaklar uzuyor, dişi bir görüntüye büründürüyor yani.

0|2
    0|0
  • Hımm, evet öyle sanırım..

0|0
    0|0
  • popoyu kaldırır ve daha kıvrak yürümeyi sağlar o yüzden

1|1
    0|0
  • Seksiliği tartışılır ama güzel durduğu kesin.

0|1
    1|0
  • Kalçaları toparladığı için :)

0|1
    0|0
  • yüksek topuk her bayana yakışır ve çekici kılar ama ben yürüyemiyorum topuklu :)

0|1
    0|0
  • Bence Seksi görenlerin %90 nında ayak fetişi var

0|0
    0|0
    • ayak fetişisti değilim aksine hiç de hoşlanmam. Ama yüksek topuklu beğenirim

• bence de gösterir ama sana sormalı asıl :D

0|0
    0|0
  • düz taban sandaletler daha seksi gösteriyor

0|0
    1|0
  • Güzel oldugu kesın ama topukluyla rahat edemedıgımden tercıh etmıyorum

0|0
    1|1
    • platformlu giy ozaman dünyadan bi hbaersin...

• Deneyımlerınden yola cıkarak soyluyorsun herhalde ? Nasıl topuklu gıymek rahat mı ? ;)

• Evde veya düz bir zeminde topuklu giy ve yürü yavaş yavaş alışırsın :) Ama çok rahatsız ediyo diyosan platformlu ayakkabıları tercih et eğer ayakkabının dış yüzeyinde görülen platform itici geliyorsa gizli platform giymeni tavsiye ederim ..:)

• Evet. Kalçaları bacakları beli falan güzel gösteriyor.

0|1
    0|0
  • bacak boyunu uzun gösterir, bacakları daha düzgün gösterir, kalçayı şahane gösterir falan filan. topuklu ayakkabı giyen kadının duruşu bile değişir.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Giyime ayrı bir hava katıyor , kadın daha dik duruyor .

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı, kadına kıvrımlarını gösterme şansı verir. Makyaj gibi yani, güzelliği çerçeveler. Bu da dikkat çeker. Kadın açısından da özgüven sağlar, bu da seksi olmanın ilk adımıdır. Yürümeye başladığında kadın,tak tak sesleri, bir tempo şeklinde eşlik eder salınımına...Nihavend makamı gibi...İşte şeytan burada gizlidir...

0|0
    0|0
  • topuk candır:D

0|0
    0|0
  • kimi kızlar kısa boy kompleksinee istinaden daha uzun görünmek için topuklu giyiniyorlar. sanki bir merhaleymiş gibi geliyor hem de

0|0
    0|0
  • yok pek fark göremiyorum..

0|0
    1|1
  • Doğrudur. Topuklu ayakkabı bacakları biraz öne çıkardığı için seksi gösterir.

0|1
    0|0
  • yapılan araştırmalar yüksek topuklu giyinen kadınların kültür düzeyinin düşüklüğünü ortaya koymuş.seksi olsa nolur yani kafaya bakmak lazım.kendini zekii sanan kadın sürürü ülkemiz...

1|2
    2|1
  • Aslında ince ve yüksek topuk kadınların Paris sokaklarinda köpek dışkılarına basmadan yürümelerini sağlamak için icat edilmiş. Bazılar yürüyemediğinde o topuklarla bu aklıma geliyor tüm cazibe gidiyor

0|0
    0|0
  • hayır kardeşim hiç öyle düşünmüyorum topuklu giydikleri zaman boyları bizden daha uzun olabiliyor ve buda beni çok uyuz eden bir durum :(((

2|0
    0|0
    • :))) farklı bir yaklaşım:)

• benim hakikatlerim bunlar :D 1.75 boyundayım ama yolda benden uzun boylu bir kız görünce cinlerim tepeme çıkıyor :D

• Bir kadına en çok yakışan şey bence yüksek topuklu ayakkabıdır.Bırakın görünüşünü sesi bile seksi...Bence bunun sebebi her erkeğin içinde az yada çok ayak fetişizmi olduğu için.

0|1
    1|0
  • kısa boylu kızlara topuklu ayakkabı hiç yakışmıyor. uzun boylu kadınlarda harika duruyor. bence kısa boylu kızlar fizikleriyle barışık olsun uzun görünmek için yüksek topuklu ayakkabı giymesin.

1|0
    3|0
    • kısa boylu kızların kısa ya da orta topuklu giymesi ile çözülüyor bu işler sen merak etme

• niye merak edeyim ben sadece gördüğümü sölüyorum. sende bodursun heralde bi heyecan yaptın birden

• eger vucut hatları kıvrımlıysa bir tay edasıyla herkesin basını döndürebilir ama düzse hiç hos durmuyo kule gibi

0|0
    0|0
  • aynen öyle topuklu ayakkabı kadını daha bir ''kadın'' gibi gösteriyor, zerafetine zerafet katıyor ve asil duruyor... bizlerin kalbinide biraz daha hızlı çarptırıyor...:)) ahh kadınlar haha:D

0|1
    0|0
  • kesinlikle gösterir hatta fazlası :D

0|0
    0|0
  • daha alımlı gösteriyo sanki ama sürekli topuklu giyenleri de sevmem

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı kıçı olduğundan daha büyük gösterir..

0|0
    0|0
  • aynaya bakınca kendilerinden bile tahrik olduklarına eminim

0|2
    0|0
  • bence tek sebebi yürürken çıkan o tak tak diye ses...

2|0
    0|0
  • ben topuklu giyen bayanlarda ilk önce ayaklardan tahrik olurum.sonra kalçadan...ama o ayakları öpesim geliyor başta.

0|0
    0|0
  • kalçaları dışarıya çıkardığı için bacakta da kasılma olduğundan daha seksi bacak olarak gösteriri birde olayın boy boyutu var topuklu giyen kızlar birde zor yürüyor arkadan izlediğimizde daha güzel bir görünüm katıyor bence budur:)

0|0
    0|0
  • Evet bizce de öyle. Boyunu uzun gösterir, bacaklarını güzel gösterir, yürüyüşü daha bir kadınsı olur, istese de istemese de biraz kıvırtır, yürüyüşünü düzeltir kadının.

Topuklu ayakkabıyi sevmeyen erkek varsa beri gelsin..

0|0
    0|0
  • Kalf kasını düzleştirip kalçaya da form veriyor. Ayrıca ayakkabının kendisi bile bir vahşi. Tasarlayana helal olsun demek lazım.

0|0
    0|0
  • Ben bunu araştırmıştım. Bilimsel olarak şöyle : Kadınlar sex sırasında orgazm olduğunda, ayakları, topuklu ayakkabı giydikleri şekli alıyor. Erkeklerde iç güdüsel olarak, ayakları o pozisyonda göründüğü için topuklu ayakkabıyı seksi buluyorlar.

0|0
    0|0
  • yüksek topuklu ayakkabıyı seviyoruzz :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişey bir mini eteğin yerini tutamaz

0|1
    0|0
  • evet nedense cok cırkın bı kız dar ve topuklu gıydıgınde benı benden alabılıyor tahrık edebılıyorr

0|0
    0|0
  • bi nevi hatları ortayya çıkarır birde fetişi vardır

0|0
    1|0
  • Bu yaşa geldin halen sebebini kavrayamadın mı dude .. Acıdım şu an haline

0|0
    0|0
  • yüksek topuk giyenin poposu hep yukarda durur ce seksi görünüşün nedeni :)

0|0
    0|0
  • yürüyüsü deiştirdiği için olabilir mi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...