Bu durum cok kafama takılıyor.

Arkadaşlar beni hatırlarsınız. Babamın vefatı annemin hastalığı derken maddi durumumuz cok kötülemişti akrabam sayesinde inşaat şirketinde çalışıyorum büroda. Patronum da sagolsun iyi insan yemeğimi yeyip yemediğimi bile soran birisi. İş hanını temizliyen bir tane görevli var gecen geldi bana dedi ki ' hergün bana bir çay borcun var dedi. Bende sana çay borcu vermek zorunda değilim dedim tartıştık sinir oldum. Neyse dün geldi ' Bu çöpler yine erkenden cıkmış dedi bende napıyım içerdemi tututum çöpleri dedim çay borcu ne oldu dedi bende vermek zorunda değilim sana dedim. Bunlara patronum duydu o adamı çağırdı. Adamıda seviyormuş. Bu kötü oldu işte o gitti beni çağırdı Niye üzüyon sen abini dedi. Ben konuştuklarını duydum öyle şeyler deme dedi. Sonra bana tavırları değişti. Ayşe su boşları taplayı al dedi. İLk olarak emir verir gibi konuşmaya başladı. Önceden al abisi sana zahmet felan derdi. Ben napacam bir temizlikci yüzünden patronla aram bozuldu :(

Güncellemeler:
adamı resmen aşşağılamış gibi oldum biliyorum arkadaşlar benimde vicdanım rahat değil inanın. Hata yaptım bunu nasıl düzeltebilrim patronumda bu olaydan sonra zaten cok kötü davranmaya başladı bana bu durumu düzeltmek istiyorum.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Son cümleye kadar bütün yazdığın hikayenin içine ettin. Bu nasıl bir düşüncedir? "Ben ne yapacağım bir temizlikçi yüzünden patronla aram bozuldu." Kusura bakma ama senden bir b0k olmaz.. Sen yüksek yerlere geldiğine şükür et. İnsanları sınıflandıran tabiri caiz şerefsizlere ne yapacağın hakkında yardımda bulunmam. Sen insanları sınıflandıran aptal bir kişisin. Ne halin varsa gör.

0|0
    0|0
    • ben öyle bir insan değilim. o adamı görseniz sizde benim gibi yapardınız o kadar sinir birisi ki ben bu yaşıma kadar asla birini küçümsemedim aksine yardım eden biriyim.

• Kendi adına konuş. Ben hayatım boyunca kimseyi sınıflandırmadım sınıflandırmam da. İnsanlar ne yaparsa yapsın işlerinde veya daha farklı yerlerde ne statüde, mevkilerde bulunursa bulunsun onları sınıflandırmaya hakkın yok.

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben napacam bir temizlikci yüzünden patronla aram bozuldu

buraya takıldım ben! temızlıkcı yuzunden!sen seyh soyundan falanmıydın ki!

0|1
    0|0
  • belkide temizlikçi şaka anlamında çay borcun var demiştir işte samimiyetten falan demiştir bir çay ısmarla anlamında hemen sinirlenmen biraz garip olmuş

0|0
    0|0
    • evet. garip oldu gerçekten. patronum diyorum ya bu olaydan sonra bana acaip kötü davranmaya başladı bu durum düzelmez mi :(

• ama daha 1 haftadır çalışıyorum o kötü oldu :(

• bişe olmaz senin durumunu biliolarsa insanlarsa biraz anlayış gösterirler

• bence patronunla konuş abi önceden böyle değildik aramızda bişey mi oldu falan de bakalım nene diyicek.

0|0
    0|0
  • Ya bırakallah aşkına 600 tl için bunca eziyet çekilirmi

0|0
    0|0
  • önce üslubunu düzelt. Belliki o TEMİZLİKÇİ senden daha çok seviliyo. Git özür falan dile ne biliyim ya da işi bırak

0|0
    0|0
  • kendine yeni bir iş bak. o sırada alttan al bunları. ama kendini de ezdirme. ayrıca adam sana neden bana bir çay borcun var dedi ve bunu nasıl söyledi.

0|0
    0|0
    • 2 gün önce geldi hergün bana bir çay borcun var dedi bende sana cay borcu vermek zorundamıym dedi.m olay böyle başladı :(

• düzelmezmi sizce :(

• sen adama niye öyle bir tepki verdin ki. madem normal sormuşsa tamam abi deseydin. ben de sanıyorum yılıştı herhalde.

• Siktir et bir boktan anlamayan lavuklarin patron koltuklarinda got buyutmesi ve millete tebeden bakmasi Muslum gursesin rap soylemeye calismasi kadar anlamsiz ve sacma ▪

0|0
    0|0
  • patonla konuş önce veya temizlikçi ile git özür falan dile durumu anlat deki böle böle benden küsmüş gibi patronum

0|0
    0|0
  • ya senin her gün bir maceran oluyo işte xdxd

0|0
    0|0
  • sen niye çay borcu vermek zorunda değilim dedin ki içtiğin çayları sen mi ödüyorsun patron mu ödüyor

0|0
    0|0
    • yaptım bir hata arkadaşım biliyoryum yaptığım cok kötü bir hataydı bunu nasıl düzeltebilirim.

• düzelir mi sizce peki bu durum.

• bilemem belki düzelir

• Bide cayciyi dinlemeli

0|1
    0|0
  • ayşe bizim evede temizliğe gel nan:D

0|0
    0|0
  • Kilotmu kokluyor avatarındaki sapık ? o_O

0|0
    0|0
  • git konuş deki yanlış bişey mi dedim anlatsın sana

0|0
    0|0
  • Bence sen %100 haklısın. Çay borcu neymiş yahu? Hiçbirşey yapma,durum kendiliğinden düzelir,yok eğer düzelmezse kendine başka iş bakarsın. İşmi yok,illaki bulunur

0|0
    0|0
    • haklımyım sizce. ya ne bilimi ben o anda ben sana cay borcu vermek zorundamıyım dedim dün de geldi söyleyince patron duydu işte.

• bence tamamen haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• öncelikle o adamla aranı düzelt güzelce anlat kendini kırmasın seni de, patronunla konuştuğunda güzelce söyleseydin bir sorun olmazdı, y,ne anllatabilirsin patronuna

0|0
    0|0
  • adamı temızlıkcı dıye asgılamıssın resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...