Kapat

Takımınızın Taraftarı Nasıl Oldunuz?Kim sizi taraftar yaptı?

takımınızın taraftarı olma hikayeniz nedir?kimisi atkı ile olur kimi forma kimisi kupa..ben kendimi bildim bilelei herşey gs dır.yani babam akrabalarım demedi GS lı ol diye.içtendi ama herkes öyle değil kimisini babası kimisini akrabası yapar kimisini 1 atkı sizin hikayeniz nedir?

• Babam
    A seç
  • Akrabalarım
    B seç
  • Atkı, Forma, Tribün
    C seç
  • Kendim Karar Verdim
    D seç
  • Diğer. (Belirtiniz.)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Ablam yaptı :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• 3 farklı takımlı amca ve hepsi fanatikti onlarla büyüdüm aklım erdi Beşiktaşlıyım.Küçük amcam Beşiktaş besteleri öğretirmiş 2-3 yaşlarımdayken şimdi ben 2.5 yaşındaki yeğenime öğretiyorum böyle sürüp gidiyor :)

2|2
    1|1
  • babam küçüklükten Beşiktaş maçlarına götürürdü ilk gittiğimde 4 yaşında falandım heralde fotograflarım var,Beşiktaşlı atkılar,tişörtler giydirirdi,okul defterlerimde Şifo'nun,Metin'in falan yapıştırmaları vardı :) Doğuştan Beşiktaş'lıyım diyebilirim asla da pişman olmadım çok bağlıyım takımıma

1|1
    1|0
  • Çok küçükken, babam.

0|1
    0|0
  • sevdigim icin oldum

0|1
    0|0
  • Kendim karar verdim,

İyi ki Galatasaraylıyım,

O Fransız dedikleri başkanımıza da,Ali Sami Yen başkanımıza da minnettarım huzur içinde uyuyun,mekanınız cennet olsun eli öpülesi insalar

0|1
    1|0
  • galatasaray kendım oldum

0|1
    0|0
  • Babam ilk doğduğum gün gs forması giydirmiş ,21 yıldır Gs liyim forma hala duruyor.

1|1
    0|0
  • Abim fenerbahçeli ablam galatasaraylı :D ikisinden birini seçtim yani ablamı :D İyiki de seçmişim hiçbir zaman galatsaraylı olmaktan pişmanlık duymadım her zaman gurur duydum takımımla <3 :)

0|1
    1|2
  • atalarımızdan miras

0|1
    1|0
  • kendimi bildim bileli beşiktaşlıyım :)

0|1
    1|0
  • Kanaryanın zarafeti ve masumluğu beni etkiledi

0|1
    1|0
  • Kendim kadar verdim.

0|0
    0|0
  • Buradakileri görünce iyiki fenerbahçeliyim diyorum erkek gibi küfürler saygıdan yoksun bazıları.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• görünce renklere aşık olmuşum

0|1
    1|0
  • Babam 1-2 yaşlarındayken Beşiktaş forması almıştı o gün bugündür fanatik beşiktaşlıyım. İşin garip yanı akrabalarımın hepsi fenerbahçeli bir numunelik benim :D

1|2
    0|0
  • ilk galatasaray maşına gidiyoruz babamla. Yaşım 8 hiç unutmam. İnönüye girdik. Çarşı tayfasını ilk o zaman gördüm ve dinledim. O gün bugündür Beşiktaşlıyım. Kimi dönme diyor ama küçük yaşta dönmüş olmamdan dolayı pek rahatsız hissetmiyorum. Çarşı inanılmazdı. Babamı duyamıyordum. Çıktık maçtan direk gidip babama BEŞİKTAŞ forması aldırdım. ultraslan artık ipimde değil o maçta ağızlarını açmamışlardı :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur. Bir öğretemedik.

0|2
    0|1
    • bende gs lı doğdum ama kimi vardır çocukken gs forması almıştır gslı olmuştur, kimi bjk atkısı hediye almıştır bjk lı olmuştur çevremde çok var.

• Saklamıyordum

• babam'a sormuştum futbolu kimler oynar babamın cevabı Galatasaray ve diğerleri işte o günden bu güne Galatasaraylıyım

0|1
    0|1
  • Beni Fenerbahçeli yapan babamdır ama fenerbahçeye bağlayan Rıdvan Dilmen ve 103 gollü sezondur...

0|1
    0|0
  • 6-7 yaşlarında fenerbahçeliydim

sonra galatasarayın çirkefliklerini görünce en iyi en şerefli takım beşiktaştır diyerek beşiktaşı seçtim

0|1
    1|1
  • Babam Galatasaraylı olduğu için sanırım, net bir sebebi yok, zaten taraftarlık seçim değildir, gönlün kayar ve olay biter...

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum

0|1
    0|0
  • Kendim Karar Verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...