Kızlar ve erkekler; sizden acil yardım bekliyorum! Ne yapmalıyım ?

Henüz tanışma evresindeyiz, ama aramızda birşeyler var. Sürekli mesajlaşıyoruz genelde hep o yazar. Dün saat 20.00 gibi "projem var, akşam internet üzerinden yollamam gerekiyor" dedi. Bende "tamam rahatsız etmiyim bitirince yazarsın. Saat gece 03.00 oldu hala yazmadı. Ve o saat'de Facebook'ta hala aktifti birşeyler beğeniyor yorum yapıyor falan. Bugün buluşacaktık 2 gün önce anlaşmıştık. Ama onunla ilgide birşey söylemedi nerde ne zaman bilmiyorum yani. Sizce ona mesaj atmalımıyım? Yoksa onun yazmasını mı beklemeliyim? Gerçi hiç yazacağını zannetmiyorum nedeninide bilmiyorm çok iyidik ilgi gösteriyordu. Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• anladıgım kadarıyla netten tanısmıssınız,sıze ılgısı var ama gozlerının gorduklerınede boş bakmıyor,belkıde soyledıgınız bırsey yaptıgınız bı takım seyler hoşuna gıtmedı kimbilir? oluyor boyle hepımıze,ustune gıtmeyın hersey olacağına varır, tanrı yazmıssa gerısı boş..yazmamıssa nafıle hersey..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o yanlış kişi

0|0
    0|0
  • Oluruna birak su yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Buluşuyoz mu ? yaz sadece

0|0
    0|0
  • ilk adımı o atmışsa 1 adımda sen atmalısın herşeyi ondan beklememelisin bu işler böyle olur karşılıklı

0|0
    0|0
  • G.tünüzden evre uydurmayın lan..Tanışma evresi ne amk ? =_=

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arasa bile cevap verme onun yaptıgının aynısını yap

0|0
    0|0
  • cok cavuk unutmus ama bos ver yaaa erkekler hep boyle zaten

0|0
    0|0
  • Mesaj atmamalisin..cunku sen bitirince yazarsin zaten demissin ve o yazmamis..pesinden kosmaya gerek yok..

0|0
    0|0
  • bnce mesaj at ne oldgunu sor

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun eski sevgilisi aramıstır mesaj atmıştır kafası karısmıstır.

0|0
    0|0
  • yazmasını bekle ozaman sende onu umursamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...