Fenerbahçe Holmeni yeni mi buldu?

Bir galatasaraylı olarak bu tarz güçlü bir oyuncunun FB de yedek kalması üzücü verici, bunca zaaf varken orta sahada bu adamı oynatmayan teknik direktöre ne denir. selçuk ve holmen oynayınca neler oluyormuş birlikte gördük... ve ben böyle diyorsam FB li dostlarımızın ettiği küfürleride tahmin etmiyor değilim.

• Yeni keşif oldu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yoo , gerek yoktu heralde
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Akılları yeni başlarına geldi
    50% (2)50% (2)50% (4)Oy Ver
  • Buldular mı ki sonra ki maç kesin yedek
    50% (2)50% (2)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Akılları yeni başlarına geldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle diyorsan öyledir renktaş.

Ben izlemedim maçı,yorum yapmayayım.

Ama baya övdüler dün Holmen'i.

Olan Sow'a olmuş.

0|0
    0|0
    • sonuçta türkiyede 6 yabancı kuralı var her halikarda 4 kişi tribüne çıkacak. alternatiflere hazır olmalı ve yabancılar türklerden daha çok çalışmalılar bu noktada. ayrıca ben gsliyim. :) adama haksızlık olmasın diye sorayım dedim

• Yok diyorsun holmene lisans çıkarmayı bile beceremeyen bizim yönetim umarım ersun Yanal onu her maç oynatır

0|0
    0|0
    • sanmıyorum her maçta istesede oynatamayacaktır, ersun hocayı iyi tanırım büyük takımlara karşı bir mağlubiyet alsın hemen savunmaya döner , mecburen forvetler ve forvet özelliği olanlar yedeğe geçer

• D: Buldular mı ki sonra ki maç kesin yedek

0|0
    2|0
  • yeni akıllandılar

0|0
    0|0
    • akıllanmışlardır inş, gerçi benim işime gelmez bir gs li olarak ama yine de böyle yeteneklerin harcanmasına karşıyım yazık adamlara

Erkekler Ne Diyor 11

• aslında fener her zamankı futbolunu oynadı, şans ve öz güven bu maçta takımı ateşleyen birşeydi. Sivasın taktiksel olrak çok eksiği olduğunuda görmek lazım. Ancak bu takım ligde nereye gider bu futbolla ne olur fener ilk 3 de en azından galatasaraydan daha iyi uyutmuyor maçta bizi

0|0
    0|0
    • gs turnuva takımıdır bunu daha öncede yaşadık, sonlara geldikçe açılır veya önemli maçlar başlayınca form tutarlar. real madrid gibi, sonradan açılır. hücum gücünü daha hiç kullanmadı gs.

• aynen çok iyi bir oyuncu ama gerçekten akılları yeni geldi

0|0
    0|0
  • 10 tane ortasaha oyuncusu var diyorlar ama toplasan gerçekten oynayan Mehmet Topal, Holmen, Salih Uçan, Alper Potuktur. Gerisi hikaye bana sorarsanız. Geri kalanlar maç seçerek oynayan adamlar. Stoch vardı kiralandı takıma kazandırılmak yerine. Bize daha çok Holmen gibi hırslı oynayan pes etmeyen ve koşan adam lazım bana sorarsanız.

0|0
    0|0
    • varda çoğu savunma yönlü , bu sebeple hücuma katkı alt sınırda kalıyor. genede en sağlamı selçuk ve holmen bence. emre bile bu stres ve sinirle takıma zarar veren birisi.

• ben bir Galatasaraylı olarak holmenden bu kadar beklemiyordum ne alper ne baroni bu adamın oynadığının yarısını oynamadı şimdiye kadar bakalım bu formunu devam ettirirse ilk 11 in değişmezi olur ama ersun hoca bir çelme takarmı bilemem :)

0|0
    0|0
    • ersun hoca bu konularda pek idareci değildir, bir noktada elbet takar çelmeyi. gs ye korkulu rüya olur bu oyunuyla. ama ileriki haftalarda beraberce göreceğiz sanırsam.

• yok onu kimse dinlemez sovmen o adam lucescu gibi biri mesela

• oda olur yılmazı dinlemezlerse o döver valla :D

• Sadece holmen mi? Daha niceleri öyle. Kaliteli oyuncuların varken selçuk tercihi neden?

0|0
    0|0
  • yabancı sınırından dolayı lisansı krasic gidince çıkarılabildi yoksa keyfinden oynatmamazlık yapmadılar

0|0
    0|0
  • doğru dünkü maçtaki kadro seçimi dışındaki maçlarda hep yanlış kadro çıktı volkanın yerine mert olabilirdi

0|0
    0|0
    • mert bence volkandan daha yetenekli hemde daha iyi pozisyon alıyor. eğer değerlendirmek istemiyorlarsa biz gs olarak alabiliriz. :D

• Krasic yüzünden yedek kaldı iyiykide gitti i*ne :D

0|0
    0|0
  • Yedek kalmadı. Lisansı yoktu yabancılardan ama dün lisansı çıktı. Holmen patladı işte :D

0|0
    0|0
  • Yoo , gerek yoktu heralde

0|0
    0|0
  • sinan enginin dediği gibi fenerbahçeye milli piyango çıktı

0|0
    0|0
    • piyango çoktan çıkmıştıda aziz yıldırım kendi keyfi için fb yi yaktı olan topçulara oldu.

Yükleniyor...