Dışını begenmedıgınız bır erkegın içini merak etmeyenlerden mısınız?

dışını begenmedıgınız bır erkegın içini merak etmeyenlerdenmısınız? yoksa bu tarz seylerde onyargılı degılmısınız?

Güncellemeler:
kusura bakmayın bayanlar ama cevaplarınız pek samımı gelmedı. hepınız ıcı onemlı fılan demıssınız de öncelikle dışa bakıyorsunuz
dışı ıyı degılse arkadas kalıyorsunuz

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• bütün kızlar iç güzellikten bahsetmis hiç samimi degilsiniz burda bile gerçekleri söylemiyosunuz burda içi diyosunuz dısarı cıkınca dısına önem veriyosunuz benim karakterim kızlarla konusma tarzım cok kibar kızları kırıp üzmemek için cok fazla caba harcarım ama tanıdıgım bütün kızlar benim yerime benden birazdaha iyi tipi olan kızlarla küfürlü konusup kıza salak mal seklinde konusan arkadasımı beğeniyo ve asık oluyo madem öyle içe bakıyosunuzda icimizin kötü takmayan küfürlü konusan kırıcı olmasımı lazım . ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İçini merak ederim fakat onu dinlemem.Çünkü dinlersem ve gerçekten bana uygun olmadığını düşünüpte onu reddedersem insanlar bunun onun dış görünüşünü beğenmediğim için yaptığımı düşünüyorlar.Ve her ne kadar aksini iddia etsemde insanların görüşlerini önemsiyorum.

0|0
    0|0
  • ALLAH sahıdım olsun kı dışa önem vermıyorum bn dünayılk bı eş istememkı dışa önem verıyım ahiretlk olsun sonsuz olsun isterım

0|1
    0|0
  • Önyargılı olmam.

0|0
    0|0
  • önyargılı olan zaten mutlu olamaz ayrıca bnce görünş önemsz çünkü ask yürekle yasanır ve sonsuzlugu onunla olur

0|0
    0|0
  • onyargili degilim

0|0
    0|0
  • İçini beğenmediklerimin dışıyla ilgilenmeyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • belkim içini beğenirim :):)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir zeka ürünü olduğunu merak ederim esasında..

0|0
    0|0
  • ben önce ıcını begenmelıyım dısını kendı begenecegım tarza kendım getırırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İç Güzellik Kadar Dış Güzelligede Önem Veririm..Vermiyorum Desem Yalan Olur..Bakımlı Olsun Yeterli Manken Olmasına Gerek Yok

0|0
    0|0
  • Merak etmesi çok saçam olurdu çok çrikni allahı macab akarekterine aşık olup onu aldatabilirmiyim doumsuzluktan kafasında degilse kadın tabi..

0|0
    0|1
Yükleniyor...