Siz olsanız ne hissederdiniz beyler?

Daha önce ilginizi çekmiş,samimi olmadığınız,resmi bir şekilde sınırlı diyaloğunuz olan bir kız düşünün.Bir gün bu kızla farklı bir ortamda karşılaştınız ve kız hiç sizin tahmin etmediğiniz kadar sıcak,konuşkan,samimi,içten biri çıktı,yani size öyle davrandı.Siz onun soğuk mesafeli biri olduğunu düşünüyordunuz,öyle olmadığını gördünüz.Kızın size böyle davranması ilgisizleşmenize sebep olur mu?Yani kızın konuşkanlığı,samimiyeti hoşlanmanıza engel olur mu,itici gelir mi,onu sadece arkadaş olarak görmenize sebep olur mu? Cevaplarınız öenmli,yaşınız olgun bir erkeksiniz bu arada.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam o akşam kimse tutamazdı beni..

Ama dediğine göre adam kızdan soğumuş gibi.

Bunun tek anlamı olabilir,kız dışa dönük sıcak ve sosyal ve adam bu tiplerden çekiniyor,belkide kendisi böyle biri değil ve kızın altında ezilebileceğini hissetti..Adam içe dönük birimi?

0|0
    0|0
    • kız çok yönlü bir kız,pek çok alanda ilgi ve başarısı var ,ama çekingen korkak biraz mesela öyle girişken hırslı değil,başarabileceği pek çok şey varken işsiz mesela, cesaretsiz,çok çevresi de yok,ince fikirli, hassas bir kız,sence bu kız kendisinden çekinilecek kadar aşırı sosyal birine mi benziyor şimdi, o da dışarıdan soğuk mesafeli ama aslında arkadaş çevresinde konuşkan,esprili biri ama bir çekingenlik var bence,yaşı da 36 37

• sen yanlış anlaşılmaktan korkuyorsun diyelim, çekiniyorsun, peki kız adım atsa bir süre geçtikten sonra , bir yere davet etse mesela, onu yanlış değerlendirir miydin?

• Ben burası yanlış anlaşılmaya uygun bir yer olduğu için ve hayır cevabı duymamak için böyle davranıyorum..

Hayır yanlış anlamazdım.Kendine güvenli bir tavır ,aksine hoşuma bile gidebilirdi duruma göre...

Birde sadece daveten sonra ki süreç ve içerikte önemli...

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi asıl konu şu. kıza acık olmak. kıza seni soguk sanıyordum demek lazım. erkek bunu demezse kız da senin sorun gibi soru sorar kendine.

Kız da ona acılabilir. mesela sıcakkanlıyım ama sanalda degil diyebilir.

0|0
    0|0
    • öyle dedi zaten, uzun süredir birbirimizi tanıyoruz ama ben seni asıl şimdi tanıdım dedi ,gerçek hayatta tanıyoruz birbirimizi,sen olsan çekingen olur muydun? kız bir adım atsa seni bir gün bir yere davet etse mesela, dogumgününü kutlasa,bu olumsuz bir imaj mı olur muydu gözünde?

• işte sorunda burada,sadece sıcakkanlı ,samimi davranan ,iyi bir arkadaş olabilecek bir kız olarak mı kalır gözünde, ötesi olamaz mı?

• ötesi neden olmasın yaw. sen de cok takıntılısın

• Olmaz, çok abartılı olmadığı takdirde(paronoyaklık) hiç bir olumsuz etkisi olmaz bilakis ilgiyi olumlu yönde çeker.

1|0
    0|0
    • olumlu yönde kızı sadece iyi bir arkadaş olarak görmene yol açar mı?kız sıcak davrandı ama kaba saba değil,kibar güzel konuşan bir kız

• kız güzel,manken gibi bir kız,kibar,yumuşak,sakin,kavgadan gürültüden uzak biri,buna rağmen çok fazla hoşlanıyormuş gibi gelmedi davranışları,ya da hemen belli etmeyecek bir karakterde, ama elektriklenme oldu diyebilirim

• Sen nasıl dışarıdan soğuk be hoşlanmamış oda aynı şekilde belli etmeyebilir.

• İtici Falan Gelmez Hoşuma Gider Aksine..Kızın Hakkında Yanlış Düşünmüşüm Halbuki Ne Kadar Cana Yakınmış Derim Kendime Kızarım İnsanlara Ön Yargı Yaptıgım İçin

1|0
    0|0
    • yani konuşkanlığı,yakınlığı,sıcakkanlılığı hoşlanmanı negatif yönde etkilemez,itici gelmez.Ama bu sefer ters teper mi?Yani sadece iyi bir arkadaş olarak görmene sebep olur mu?

• teşekkür ederim ,yani iletişim kurabilemk için böyle olmak gerekmiyor mu ama, tanıdığı halimle yani uzak,mesafeli,soğuk duran bir kız yerine böyle açık sözlü,konuşkan,canayakın,önce arkadaş olabileceğim bir kız tercih ederdim erkek olsam.Ama sanki bir taraftan erkeklerrin uzak,soğuk,ulaşamayacağı tipler daha çok ilgisini çekiyor diye düşünüyorum.

• Hayır Alakası Yok..Herzaman Sıcak Kanlı Güler Yüzlü İnsanlar 10 Adım Öndedir..Sempatiklikte Bu Yüzden Sevilir. Soguk Buz Gibi Biriyle Ömür Geçmez

• Birşeyler hissetmesem bile onu yalnız kaldığımda düşünürdüm hoş bir kız ise bende ona yakınlaşırım sizin ilk adım atmanız çok hoşuma gitti bircok kız bunu yapmıyor.

0|0
    0|0
    • ona karşı çok ilgim vardı ama uzaktan onun çekingenliğini farketmiştim ,hiç muhabbet etmeye fırsatımız olmadı, bu sefer çok farklı bir ortamda fırsat bulunca hiç olmadığı kadar yakın davrandım,arkadaşça,laubali değil ama yanlış anlama, kendisini rahat hissetsin diye öyle davrandım, tel imi istemeye çekindi diyebilirim ,ama birlikteyken çok fazla hissettirmedi ama bişey var,ön

müzdeki günlerde doğumgünü ,mesaj atmayı düşünüyorum,doğumgünü haturlamama çok şaşırablir,kararsızım

• Olabilir hem sizin onla yakından ilgilendiğinizi gösterir.Hem de utangaç biriyse daha rahat mesajlaşarak sizle konuşabilir bence

• teşekkürler

• yoo itici gelmez, samimiyet ve ilgi muhabbetin başlangıcı olur, muhabbet de hoşlanmayı ve ilişkiyi başlatır.

0|0
    0|0
    • çok güzel muhabbet ettik, zaten o da şaşırdı, nasıl olur da bunca zaman böyle olamadık gibilerinden,ama hoşlanıyorsa da eğer açık açık yani belli etmedi,daha önce bana karşı çekingenliği vardı,yaşı da 36 37 var,kız böyle davranınca o da onu sadece arkadaş olarak mı düşünür,kız da güzel manken gibi bir kız.

• Arkadaş olarak düşünme ve ilgi gösterince soğuyabie geyiğe erkeklerdr yok o durum. Arkadaş olarak falan düşünmez dünya'da arkadaş düşünecek insan kalmadı kendini ilgi gösteren kadını düşenecek?

Güzelsen masturbasyon da düşünmesi çok daha muhtemel ama arkadaş diye düşünmesini bekleme biz de yok o kod. Sadece çekingendir veya badak olanlar vardır ki bunlar tamamen özgüvensiz erkektir. Dışarıdan havalı ve ilgisiz intibasında görünebilir ama harekete geçebilecek özgüvenden yoksundur, pasiftir.

• alırım kucağıma götürürüm :D

0|0
    0|0
  • Benim için ilginç bir taciz sebebi olurdu.. o_O

0|0
    0|0
  • düşündüm çok olgunusunuz

0|0
    0|0
    • nasıl?siz olsanız bu kızı sadece iyi bir arkadaş olarak mı görürsünüz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.