Yardım edin ne düşüneceğimi bilmiyorum :s

Benim 3 aydan beri çıktığım bir erkek var o Türkiyede ben Almanyada. İlk başlarda herşey çok güzeldi evlilikten bahsediyordu, her erkeğin yaptığı gibi güzel sözler söylüyordu ve biz ilk buluştuğumuzda eski sevgilisini anlattı sonra unuttum galiba dedi nasıl yani dedim evet unuttum dedi. Bugün arkadaşı mesaj atmış ona sevdiğim kızı elimden aldılar dedi sevgilimde benimde elimden aldılar bende hala seviyorum dedi sonra bir kız için insan kendi öldürürmü ozaman çoktan kendimi öldürmem gerekiyordu dedi. Bütün gün mesaj atmadı o arkadaşının mesajını okuduktan sonra tekrar mesaj attım eğer öyleyse ayrılalım diye ama hala cevap yok :/

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ona niye soruyorsun ki? sana saygısı yok kalkmış başkasını sevdiğini söylüyor. sen terapi tahtası mısın da başkasını unutması için araç oluyorsun. Gitsin escotlarla bir müddet yatsın kalksın kafası dağılsın.şu hali ile de sen uzak dur. biraz kaliten olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Selamlar ,

Eğer öyleyse'si mi var sence ?Eğer mesajları onun yazdığından eminsen ,ayrılık cümleni düşün ve dile getirip yoluna devam etmelisin ...

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
  • deryi geçinceye kadar forget about hi

0|0
    0|0
  • öldürmesin kendini kız.

0|0
    0|0
  • yalan söylemeyen erkek yoktur yeri doldurulmayacak kimsede yoktur..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Başka birisini bulacaksın artık. yarın sabah selası verilirse şaşırma :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...