Kendini sınıfın reisi sanan belalı tiplerle iletişim kurmak ?

Evet böyle kişilerle nasıl ileşimi kuracam bir nedenden ötürü bu gibi kişilerle aynı sınıfa düştüm kendimi ezdirmemeye çalışıyorum ama ne zaman ne yapacakları belli olmaz bunların. bişey olurda kavga çıkar diye korkuyorum bana destek çıkacak kimse beni kollayacak birileri yok çünkü. bu kişilere karşı nasıl strateji izlemeliyim ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar henüz kişilik kavgasını tamamlayamamış ve uzun yıllar tamamlayamayacak tiplerdir.. Eğitemezsin ehlileştiremezsin ya da bir yol tutturamazsın bunlara.. Yaka silkip bulaşmasın bu p**evenk sayılı gündür geçsin gitsin kafasında olacaksın.. Bunları aslında kimse sevmez hatta yandaşı yoktur sadece yanında bir benzeri daha vardır..

Hee delikanlılık raconuna gelirsek sıkarım kafasına polat alemdar forever diyen bu tipolojinin sokakta pat sesi duydu mu herkesten hızlı siper aldığını topukların göte vurduğunu görürsün..

Kısacası kamuflajlı kaypaktırlar aynı zamanda iletişim kurma.

0|1
    0|0
    • Bir zaman gelecek bu tiplerle ters düşecem ondan korkuyorum nefret ediyorum böyle insanlardan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım genellikle arkasına güvenen kişilerden olmamaya çalış o kişinin arkası varsa bile çocukla teke tek çık ama kavgayı her zaman 2. planda tut diyelim ki kavga ettin çocugu dövdün topladı arkasını geldi sende de ne oldu erkekliğin dayak yiyene kadarmıydı de zaten 10 kişi gelseler bile gözü korkutmak için gelirler ama senin korkmaman lazım

0|1
    0|0
    • Kendim kick boxcuyum zaten kavga oldumu pek dayak yemem ama kavga edipte adımı kirletmek kavkacı çocuk damgası yemek istemiyorum.

• sen boşver onları karıya kıza yakın olmaya bak... Lisede en büyük güç karılı kızlı ortamdır

0|1
    0|0
  • Fazla samimi olmuycan ve asla kendinin ezdirme birisi birşey dediyse 20 mislini sen söyle

0|0
    0|0
  • en son bizim arkadasın karne günü kaşını patlatmıslardı ama sen gene kendini ezdirme havlayan köpek ısırmaz

ezile ezile ezzmeyi öğrencen koç

mesela ben hayatta ezilmem kavgada kavga çıkmadan cokdan tüyerim çünki

0|0
    0|0
  • takmamak en iyi strateji...

0|0
    0|0
  • o belalı tiplerle iyi geçinen ağırbaşlı insanlarla takıl

0|0
    0|0
  • Bir dal sigara ver kanka olursun :)

0|0