Dudağımın üstündeki beni aldırmalı mıyım?

Arkadaşlar, Dudağımın kenarında doğuştan beri varolan ama gün geçtikçe büyüyen bi benim var.Yani küçüklük resimlerime baktığımda gözle görülmüyor nerdeyse.

Ama şimdi hemen herkesin dikkatini çekiyor, beyaz tenli olduğum için çok fazla dikkat çekiyor. Ve bu durum aşırı derecede moralimi bozuyor :(

Yakın çevremdekilere aldırmak istediğimi söyledim fakat hiç kimse benden yana olmadı..

Birde iz kalmasından çok korkuyorum beyaz tenliyim + yüzde olunca ben iz kalma durumu korkutuyor ister istemez sizce aldırmalımıyım?

Güncellemeler:

0|0
36|46

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bende dudağımın tam üstünde kocaman bir ben vardı beyaz tenliyim herkezde aynen dikkat çekiyordu ben de gittim ve aldırdım hiç de iz kalmadı sadece ameliyatlıyken daima batikon sürüceksin hiiiç iz kalmıyor ilk 1 hafta çok kötü görünür dikiş ama sonra alındıkdan sonra harika olursun hiç korkma bende aldırdım ve şimdi çok mutluyum :) traş olamıyodum ya oa kadar yani hiç iğrenç gözüküyodu sakalda yakışmıyodu iğrenç ti ama aldırdım iz kaldı ama beyaz tenliyiz hiiiç belli bile olmuyor dibime giriyo arkadaş hiç belli olmuyo rahat ol aldır :) :) kötü görünüyosa rahatsız oluyosan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Psikolojini bozduğunu söylüyorsun o zaman kendini mutlu hissedeceksen aldırınca aldır derim.İz durumu olabilir her zaman bu tip operasyonlarda onu da düşünmek lazım.Çapı ne kadar bu benin 5 mm var mı?

0|0
    0|0
  • Bence sana ayrı bir hava veriyor.Doğuştan beri senle çünkü.

1|0
    0|0
  • bi fotonu çek göz ve burunu karala kapat işte :) öyle bi bakalım

kimilerine yakışıyor

bence iyice araştırma yaptıktan sonra aldırıp aldırmamaya karar ver

0|0
    0|0
  • karınca kadarsa aldırma da, büyüyorsa daha fazla büyümeden aldır. ama şunu belirtmek isterim ki, kadınlar dudaklarının üzerinde ben olmasını çok isterler. hatta sadece dudaklarının üzerinde dövme ile nokta yaptıranlar var. bende de var dudak üstünde ama büyük değil o kadar.

0|0
    0|0
  • Sakın dokundurma çok yanımda birisi aldırdı ve çok kötü sonuç yaşandı=(

0|0
    0|0
  • Bence aldırma. Dudak kenarındaki benler seksilik katar. ;)

0|0
    0|0
  • Bazı benler potansiyel tehlike barındırabiliyor.Eğer renk ve boyut değiştiriyorsa mutlaka doktora başvurulması gerekir.Ayrıca iz kalacak diye korkma plastik cerrahide estetik olarak aldıklarını duymuştum.

0|0
    0|0
  • Sakın aldırma çok güzel görünüyor bence.

0|0
    0|0
  • bence aldırma doğallık her zaman iyidir. gayet hoş ve güzel duruyor. ama istiyorsan bi doktora git derim büyümeye başladıysa.

1|0
    0|0
  • bence güzel kalemle hafif siyaha boya :)) çok ben gibi durmasın manasında yani,öyle dene bi yorumunu bekliyorum...

0|0
    0|0
  • aldır desem aldırcakmısın burada onemli olan o

0|0
    0|0
  • BENde kalsın :)

0|2
    0|0
  • parlatıcı surulmuş dudaktan baska bişe göremedim ben (!)

0|0
    1|0
  • bence aldırma sonra iz kalabilir ya da başka tarafta çıkabilir hem çekici görünüyor ben olan kişi tabi son karar senin.

0|0
    0|0
  • o kadar da büyük değiilmiş ki neden aldıracaksın hem %50 ihtimalle başarılı olma şansının da olduğunu unutma şansın varsa ameliyat başarılı olur yoksa tutarsın.

0|0
    0|0
  • bence aldırma ya.. şahsen ben çok çekici buluyorum öyle bayanları..ayrı bir dişilik katıyo bayanlara..

0|0
    0|0
  • bence kötü bir görüntü oluşturmamış hatta ayrı bir hava katmış. Hiç gerek yok bırak öyle kalsın ayrıca yeşil ojeni hiç beğenmedim bunu da dipnot söyleyeyim

0|0
    0|0
  • canım benim de kız kardeşimde vardı 30 dk bile sürmeyen bir operasyonla alındı. şimdi hiç iz falan da kalmadı. hemen bi doktora git. psikolojin bozulmasın sonra. geçmiş olsun şimdiden.

0|0
    0|0
  • bi foto at bari dudagını gorek ama ben yakısır diye dusunuyorum :) acıkcası bana cekici geliyo dudagının yakınlarında bir ben gordummu icim gider :P

0|0
    0|1
    • foto atarım ama buraya nasıl ekleniyor bilmiyorum

• yükledim ama link verdi orda onu bi yere yapıştırmam gerekiyor mu?

• evet sen bura yapıstırcan iste ama silme degil hatta sen bana ozelden yolla yad kendin ugras silersende ogrenmis olursun :P

• aldır bence

0|0
    0|0
  • böyle ii çok fazla rahatsız etmiyor. en azından ben olmadım öyle deyim.

0|0
    0|0
  • Kimilerinde ben çekici durur.Sende durum nasıl bilemem görmek lazım :))

0|0
    0|0
  • Gittikçe büyüyor demişsin, o zaman aldırmalısın bence. Şuan ki hali çok tatlı gibi :) sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • her zaman orijinal olmak iiidiiirrr...

0|0
    0|0
  • sivilcedir o sıktınmı geçer :D

0|0
    0|0
  • iz kalması benden iyidir

0|0
    0|0
  • aldır.

0|0
    0|0
  • bence aldırma yeri çok hoş çünkü :)

0|0
    0|0
  • bari şu fotoğrafları düz çekseymişsin yahu.

0|0
    0|0
  • aldırma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 36

• hiç gerek yok, senin can sıkıcı bulduğun o beni pek çok insan cazibe kaynağı olarak görüyor. komik ama, öyle.

benim de dudağımın üzerinde aynen senin gibi doğuştan var olan bir ben var ve bir dönem ben de çok rahatsızdım ondan. ancak inan ondan rahatsız olan sadece bizleriz:) kaldı ki bu tarz işlemler riskli olabiliyor, kaş yapayım derken göz çıkarıp cilt sağlığından olmak da var. o nedenle, üzerinde bile durma derim ben.

1|0
    0|0
  • aldırma bence güzel duruyor.

0|0
    0|0
  • benimde çenemde var siyah eskiden çok dert ederdim gözüme batardı rahatsız ederdi zamanla onun kafaya takılmayacak bişey olduğunu fark ettim artık umrumda değil

link

tülin şahin belki onun da eskiden beni rahatsız ediyordur ama şimdi neredeyse millet ben konduracak ona benzemek için

0|0
    0|0
  • Benim kuzenimin yüzünde ve vücudunda birçok irili ufaklı benler var. O bu yüzden doktora gidiyor. Benlerle ilgili özel bir branş var hatta ismini hatırlayamıyorum. Kuzenim bu benlerle ilgili bir hastalık var mı ileride kötü bir hastalık yapar mı diye gidiyor. Bir tanesinin alınması gerekiyormuş. Onu aldıracak. İz falan kalmıyormuş. Bir doktora gitmelisin devamlı büyüyor demişsin.

0|0
    0|0
  • Senin farkında o olsun benim vucudumun her yerinde var takmıyorum güzel yanlarını keşfedip yaşıyorum

0|0
    0|0
  • eğer büyüyorsa aldır

0|0
    0|0
  • İlk işin doktora görünmek olmalı , daha sonra buna karar vermelisin ...

0|0
    0|0
  • Şuan da bı sıkıntı yok bence aldırma ama buyuyorsa bı doktora gıt nıye buyuyo kı bı sıkıntı olmasın sonra

0|0
    0|0
  • Linkleri göremediğim için sanırım bir yorumda bulunamayacağım.

0|0
    0|0
  • bence dokunma.yüze farklı bi hava katar .rahatsız edicek renk tonunda ve boyutta değil..o senin nazar boncuğun :)) konum itibariylede güzel..

0|0
    0|0
  • Benler büyüyor ise mutlaka cildiyeye gitmelisin doktor mercekle kontrol eder eğer ilerde ciddi sorun yaratacaksa zaten alırlar. ben aldirdim göbeğimde var seninki gibi hic iz kalmıyor emin ol iyi ki aldirmisim

1|0
    0|0
  • bence hiç elleme kötü durmuyor ki neden kafana taktın o kadar

0|0
    0|0
  • Bu dudağın düz hali yok mu?

0|0
    0|0
  • Büyüyorsa doktor git.

0|0
    0|0
  • link Şöyle bir bense hiç elleme. Ben çok beğeniyorum dudağın üstünde beni olanları.

1|0
    0|0
  • benimde dudağımın üstünde ben var ve ben de gitgide büyüdüğünden şüpheleniyorum ve etbeni falan olur diye korkuyorum o yüzden aldırmak istiyorum fakat ben de iz kalır diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Gerçekten büyüyecekse ilerde sorun yaratır o zaman aldırabilirsin.Fakat büyüyeceği kesin değilse aldırma gerçekten güzel görünüyor. :)

0|0
    0|0
  • Ben de beyaz tenliyim, düşünüyorum aldırmayı. İz falan kalmaz dediler, kalanı da görmedim. Başkalarına da danışmana gerek yok, rahatsızlık duyuyorsun belli. Aldır gitsin.

0|0
    0|0
  • doktora git bence burdan ne desek boş olur , ama estetk açıdan aldrmak istyorsan aldrma seksi duruyor

0|0
    0|0
  • Büyümeye devam ediyorsa aldır. Ama çok da kötü durmuyor. (:

0|0
    0|0
  • Aa dokunnma canım.. Başkalarından bir farkın varrr desene :)

0|0
    0|0
  • sen aldırmak istiyorsan aldır başkalarını boşver.

0|0
    0|0
  • bence sen o halinde daha güzelsin.seni sen yapan o ben canım boşver aldırma:)

0|0
    0|0
  • Bence kalsın dokunma yeri çok güzel.

0|0
    0|0
  • Aldır. Sevmedim.
    Kendinle barışık olsan iyiydi

0|0
    0|0
  • Bence çok hoş duruyo.aldırma derim ben

0|0
    0|0
  • büyüyorsa aldır bence ama büyümeyecekse aldırma doğal kal :)

0|0
    0|0
  • bence de aldırma bence güzel görünüyor

0|0
    0|0
  • büyüyecekse eger aldır bence

0|0
    0|0
  • Aldirma bence saglik sorunu yarata bilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...