Bazen bazı şeyleri düşünmek yoruyor

insanlar bir şeyler yapar, bir şeyler yaşar ve bir şekilde yollarına devam ederler ama izlerini hep taşırlar.bazen bunları düşünmek yoruyor di mi? iyi ya da kötü değilim yanlış ya da doğru da, bencilim ama hırslı da değilim.insanların hayat hikayeleri hatalar ve çıkarılacak derslerle dolu olsa gerek?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayat seni öyle bir noktaya getirir ki kendini sevdiklerinle savaşırken ve nefret ettiklerinle sevişirken bulursun..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yıllar önceki olaylar aklıma geldikçe ne kadar ahmakmışım derim yani :D

0|0
    0|0
  • Geceden gündüze değil de, bugünden yarına değil de, ÇOK ACİL OLARAK DEĞİL AMA ÇABUK ÇABUK yapılması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • yorulmamak için düşünmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • düşünürsen yorar tabi düşünmeyecek sin salla modunda olcaksın tarzımın içinde bu da var

0|0
    0|0
  • düşünme ozaman

0|0
    0|0
    • düşünmek farkında olmaktır.hem de ders de çıkarırsın.mühim olan takmamak ;) ve takmıyorum :)

• kesinlikle.insanı olgunlaştıran,güçlü kılan hep yaşanan tecrübelerdir

0|0
    0|1
    • insanı değiştirdiği aşikar :)

• kesinlikle.ben bu faktörlerin yanında insana değer katan şeylerden birininde çevre olduğunu düşünüyorum.bu yüzden çevre seçimi,arkadaş seçimi çok önemli.insanın yaşam kalitesini manevi olarak gerçekten çok etkiliyor

• evet etkiler :)

• prensip olarak düşünmüyorum dostum sende denemelisin..

0|0
    0|0
  • ah ah şu an bir de bana sor :( çok haklsın çok 5 yıldız güzel soru

0|0
    0|0
    • soruyorum o zmn :)

• yaptığım şey yüzünden engeller var ama bu geçince atlatınca devam edeceğim tabi ki de

• iyi bakalm :)

• ne kadar çok ders çıkarılacak şey olsada bir faydası yok.ayrıca düşünmek yormaz insanı korku yorar korktugun için yoruluyosundur

0|0
    0|0
    • hm olabilir :)

• sorunu gördüm vakit çabuk geçmiş galiba senın ıcın bak vakıt geçti işte neyse hakkını helal et ben çıkıyorum sağol her şey için

• helal olsn ne dmk estağfirullah :) rica ederim.iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet yormuyor desem yalan olur sanırım.

0|0
    0|0
  • evet hem de çok.. o kadar çok yoruldum ki, içime attikça daha da büyüyor. insanlar artik beni çözmeye çalişiyolar. halim, tavrim, özellikle gözlerim ele veriyo beni. artik hüzün hakim bana. düşündükçe inanilmaz kalbim aciyor. şuan toparlanmaya çalişiyorum. aslinda o kadar saçmaki düşünmek ama yapişti kaldi işte. hayallerim var ve onlar için çabalamaya çalişiyorum içimden gelmediği halde..

0|0
    0|0
    • ama sen daha dramatiksin bnden :) eski hayatına acı ama eski hayatndan kurtul :) kimilerini özlüyorm kimilerini seviyorm bzn üzülüyorm ama o eski hayattı şmdi yeni bir hyt ve yeni insnlar zmnı :)

• evet öyle zaten. ben yepyeni bir hayata başliyorum. arkamdaki herkesi biraktim ama olmuyo işte. geçmiş birakmiyo beni

• bırakır zmnla bırakr :)

• düşünmek kadar yorucu birşey yok gibi geliyor

insan hem beyin olarak hemde fiziksel olrak yıpratıyor

hiçbirşeyi kafaya takmam istemiyorum ama malesefki ayrıntılara çoktakılan bir insanım :/

0|0
    0|0
    • bende öyleydm ama takılmamayı öğrendm.yoksa şuan takılacak çok şey var benim için ama bn düşünüyorm gördğn gibi farkındaym da ama takılmıyorm.çnkü takılmk şmdye kdr bna faydadan çok zarar verdi :)

• sıgarayla aklıma gelen izmaritiyle yere düşer .

0|0
    1|0
    • güzeldi :) sadece farkındayım düşünüyorm ama hayr benimde hayatmı etkilemiyor :)

• o iyi ozaman :D

• Fazlasıyla katılıyorum

0|0
    0|0
  • Keske cocuk olsam ve sadece düştüğümde acısa içim :'(

Hayat keske'lerden ve neyse'lerden ibaret iste ...

0|0
    0|0
    • son sözün çok doğru hayat keşke ve ardından gelen neyselerle dolu :)

• Düşünmeyen insanlar daha mutlular ama düşünenler dahada insanlar. diye bir söz okumuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...