Elif Şafak'ın Şemspare adlı kitabını okuyanlar ?

Elif Şafak'ın şemspare adlı kitabını ,kitap çok ince olmasına rağmen zorla bitirdim. Deneme yazıyorum diye cümleleri çok kısa olmuş . Ve okurken tıkana tıkana okuyordum . Konu olarak güzel konular vardı ama edebi olarak çok kötüydü. Bundan önce Cemil Meriç olsun, Nurullah Ataç gibi adamların denemelerini de okudum ama böyle değildi . Bu kitap sadece bana mı çok kötü geliyor ?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mevlana ve Şems Hazretlerini konu alan kitaplar içerisinde en başarılıları İnci ŞAHİN ve Sinan YAĞMUR' a ait olanlardır.Elif ŞAFAK'ın kitapları onların yanında hem çok hafif kalıyor, hem samimi değil, hem üslubu zayıf, hem de temaya tam tezat yakışıksız ifadeler içeriyor.Yani tespitiniz doğrudur...

0|0
    0|0
    • Ben gayet samimi buldum aslında AŞK kitabını belki de diğer yazarlarınkini okumadığım için olabilir.

• Eyv kardeş. Güzel cevaptı :)

• eyvallah sağolasın :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Elif şafak iyidir ama parça parça yazıyor bende kopuyorum kitaplardan.

0|0
    0|0
    • Parça parça yazmasının nedeni postmodern yazar olmasından kaynaklanıyor :)

• Çok severek okumuştum.Birazcık bile sıkılmadım.Bitirince üzülmüştüm hatta.Aldığım gün de bitirmiştim :)

0|0
    0|0
  • Kapagı cok hos olan bır kıtap

ısmınden dolayı ıse ıcerıgını de merak edıyorum

semsı tebrızı mı anlatılmıstır yoksa baska seyler mı anlatılır

0|0
    0|0
    • Hayır . Şems tebrizi ile alakası yok. Deneme kitabı yazmış. İçindeki her deneme ye güneş parçası diyor. Ama bir ampul bile olamaz :D

• sems ıle ılgılı degılse okumama gerek kalmadı demektır :)

• Zaten hiç tavsiye etmezdim :)

• Okumadım alıp şöyle bir göz gezdirdim beğenmedim bıraktım..Ama araf güzeldir..Aşkta keza çok hoştur..

0|0
    0|0
  • ingilizce yazıp başkasının türkçe'ye çevirmesinden olabilir

bahsettiğin kitabı okumadım tek bildiğim şems'ten faydalandığı, e onu da zaten okumuşken varken elif şafak'a ne gerek var ki diye düşündüm

0|0
    0|0
  • Ben de Mahrem'i sevemedim. Zor bitirdim.

0|0
    0|0
  • elif şafak okumam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...