Ülkemizin geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar şöyle bir totem yapalım. Ülkemizin geleceğini ve 2023 yılını düşünün. Neler görüyorsunuz ve nasıl bir Türkiye hayal ediyorsunuz? Gezi Parkı olayları, terör eylemleri, laikliği hiçe sayma vs. pek çok dertle karşı karşıyayız. Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde ve daha sonrasında bizleri neler bekliyor? Sizce ülkemizde her şey daha mı güzel olacak yoksa karanlık bir gelecekle baş baş mı kalacağız? Laikliğin kutsal T.C.'mizin, milli değerlerimizin neredeyse yok edildiği şu devirde engelleri aşıp gerçek bir aydınlığa kavuşacak mısınız? Ancak benim son bir sözüm var ki; "Eğer ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bu günleri görseydi kahrından bir daha ölürdü" diyorum. Sizin fikirleriniz neler?

(Dipnot: Üç beş kişiden ne çıkar demeyin, bazen bir mum ışığı ampulden daha etkili olabilir...)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• link

Kesinlikle ama kesinle bunu izlemeni tavsiye ediyorum.

Ve soruna cevabım şu ; şuan herkes uyumakta ve gelecek bir hayli karanlık.

Afganistanla başladı herşey,Bağdat düştü,Libya yakıldı,Mısır kanadı,Lübnan yıkıldı,Suriye çökmek üzere geriye iki hedef kaldı İran ve ardından Türkiye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Zaten kasım 2002 de ülkemizin geleceğini kendi ellerimizle kararttık biz.Artık iflah olmayız :(

1|0
    0|0
  • Şimdi başbakan recep tayyip erdoğan (Allah başımızdan eksik etmesin)2023te bizi dünyanın merkezi yapacak kadar yetenekli vedüşünceli zeki dindar kısaca önümüz aydınlık duruyor

0|0
    0|0
  • ulu önderin ne der bilmem ama savaş yakındır.

0|0
    0|0
  • Ülkenin geleceği parlak bir sıkıntı görmüyorum

1|0
    0|1
  • yine aynı şeyler... hep parçalamak için tilkilik yapanları görüyorum

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk bugünleri değil 10 sene daha yaşamış olsaydı ne terör, ne ekonomik kriz, ne irticai faaliyetler bunların hiç biri bugün söz konusu bile olmazdı, ama yine de şundan umutluyum, bu ülke darbeler gördü, bugünkünden çok daha koyu dincilerle karşı karşıya kaldı Allaha şükür hiç birinden çok büyük yara almadık, sadece ilerleyemedik bugünleri de atlatacağımızı düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...