Fenerbahçe bu haftaya damgasını vurdu. Siz nasıl buldunuz?

Galatasaray yenildi. Beşiktaş yenilse Fenerbahçeyle aynı puanda kalacak.Fikirlerinizi alayım Fenerbahçe bu başarılı futbolla şampiyon olabilirmi? Sanki bu hafta Fenerbahçe yeniden doğdu ne dersiniz?

Güncellemeler:
Amma kıskançmışsınız be ee zar zor berabere kalıp zar zor yenince 5 gol atanada bunu demek normal:))

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu akşam iyiydi ama istikrar olmalı yoksa olmaz bu iş

0|1
    0|0
    • İstikrar bizde zaten başta talihsizlikler yaşadık ama şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben fanatik ancak kimseyi incitmeyen ve incitilmeyi sevmeyen fenerbahceli biriyim. Öncelikle FB'nin Aziz ve ekibinden kurtulması gerekiyor. Futbola gelince Ersun Yanal bir türlü ideal 11' i bulamadı, ideal kadroyu oturtamayıp arayışlara devam ederse şampiyonluk zor olduğu gibi kendi geleceğide tehlikeye atıyor sezonun yarısını görmeye bilir.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe' nin kendine gelmesi için Avrupadan elenmesi gerekiyormuş .p

Şaka şaka :))

Evet güzel bir oyun sergiledi, ben sezon sonuna kadar bu performansını sürdüreceğini düşünüyorum, Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum, ligde işimiz zor :) Terim hem milli takımda, hem Galatasarayda, Galatasaray 3 kulvarda, tökezlememiz muhtemel, korkularım gerçekleşmez umarım :)

0|0
    0|0
    • yaw yok olum korkma milli takım 2 ay ugrastırır en fazla yerimi zaten büyük ihtimal katılamıcaz bugün acıklama yaptı fazla birşey beklemeyin diye idare ediyor sadece 2 kulwarda olmamızda bizi zorlamaz türkiye kupasıyla 3 olcakta bizi zorlucak tek şey bu yabancı kısıtlaması 3 kulwarıda idare edicek sayıda Türk futbolcuya sahip değiliz bir Arda cok şey değiştirirdi

• Bu hafta evet bir kıpırdama var ama zaman ne gösterir bilinmez Keşke herzaman böyle olsa .

Adam akıllı oynarsak neden şampiyon olmayalım değilmi :)

0|0
    0|0
  • Yanal bu haftalık paçayı kurtardı

0|0
    0|0
  • 1 maçta gaza gelmeler falan rakip de rakip olsa

1|1
    2|0
    • Dünde rakip cok güçlü idi ya yendiniz:)

• Gerçekten güzel oynadı inşallah böyle devam eder ve şu sıkıntılı günleri çabuk atlatırız ayrıca hocanın tek hatası mert yerine volkanı oynatmasıydı

0|0
    0|0
    • Bu sene şampiyon oluruz inşallah hakettik zor günlerden sonra sence ?

• bencede hakettik. yere çok sert düştük şimdi aynı hızla en tepeye tekrar çıkmamız lazım

• hangi başarılı futboll..

konya önündeki mi yoksa arsenal önündeki mi?

yahu sivasla maç yaptı bu asla bir gösterge olmamalı...

0|0
    0|0
    • Ben bu haftadan basediyorum!

• Boşver de teknik direktör neden gitti çok şaşırdım ?

• kim o..hangi tek.direk. den bahsediyorsun..

• galatasaray yenilmedi. fenerin bu başarısını yanalın tutşmasına borçluyuz diyebiliriz. daha herşeyin başı bir galatasaraylı olarak her takımın şampiyon olma olasılığını koruduğumu söyleyebilirim. henüz herşey için erken

0|0
    0|0
  • Galatasaray yenildi derken ?

0|0
    0|0
    • Berabere pardon.

• Mantıksız konuşma be bu seneden bahsediyorum ben okuman yazman yokmu?

• bende bu seneden bahsediyorm diyormki 6 7 hafta snra görüşürüz kim şampiyonlugun en büyük adayı 4. yıldızı takıcaz bu sene herkez rahat olsun

• bu moral ile ligi şampiyon olarak bitirir...

1|0
    0|1
  • Maçı izledim süperdik

0|0
    0|0
  • Yine sike yapmistir bakmayin yendigine

1|0
    1|1
    • Saçmalama zor berabere kaldını.

• sonraki hafta yenilincede küfrederrsiniz bukelamun fbliler :D

3|0
    1|0
    • En iyi taraftar bizde kendinizle karıştırmayın.

• Samuel Holmen'in katkısı çok büyük oldu bu hafta. İnşallah bu böyle sürer. Feenrbahçe Ligin en büyük favorisi olduğunu bu hafta göstermiş oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gs- antep maçı 2-1

antep-antalya 0-0

Antep iyi başlamadı yarın ki maçta Muhammet Demir'e dikkat edersek bize sıkıntı çıkarmaz.

O kötü gidişe fenerin artık bir galibiyet alması gerekiyordu taraftarı isyan ettirmemek adına yeniden doğdu demek iddialı olur ilerleyen haftalara bakıcaz.

0|0
    1|0
    • SiIn kötü girişininiz ne olacak. Iki macta yendiniz diye .

• önceki sezonla bu sezon arasında bilic önder özen farkı var :) cücük göz samet yok başımızda ki geçen sezonda uyduruk maçlarda puan kaybetmeseydik şampiyonluğu kaçırmazdık sezon sonu konuşalım bunu :)

• Oda dogru bakalım güzelim

• Bir maçta 5-2lik skor var diye hemen şampiyonluk hayalleri kurmanın boş olduğunu düşünüyorum uzun vadede görülmelidir ayrıca daha ligin başındayız renktaşlarım da lütfen karamsarlığa kapılmasın

#KahpeEylül geldi işte,mekanın cennet olsun Alpaslan Dikmen

uA şereftir

3|1
    4|0
    • Ya illaki ama eskiye göre cok güçlü fenerbahçe var.

• Bir sürü var böylesi boşver. Netten bakıp yazan cok böyle takma kafana.

• Tellioğulları 6-Seferoğulları 6 puan. ama hiç farketmez Kupa Galatasarayınn :)

1|0
    2|1
  • Böyle devam edelim,Fenerbahçe yıkılmaz defalarca gösterdik.

0|0
    0|0
    • Kıskançlara bak ya .

• İlerleyen haftalar da konuşacak yüzleri kalmayacak bekleyelim ve görelim:)

• Kızlar su sitedeki yazık ya erkekten beter.

• Hıı hıı bu futbolla şampiyon olur sdsşgfg

1|1
    3|0
    • Dünde Galatasarayda harika idi sanki berabere zor kaldı.

• Haklısı ama ilac gibi geldi bu hafta.

• Öyledir mutlaka.Uefa falan derken kazanmaları da gerekiyodu bence.Taraftar için.

• galatasaraylıyım fenerbahçeyi tebrik ederim iyi oynadılar kazandılar

:)

:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...