Kadınların 'diyet yalanları'. Sizin de eğlenceli diyet yalanlarınız var mı?

Kadınların beslenme alışkanlıklarına ilişkin yılda yaklaşık 500 yalan söyledikleri belirlenmiş.

"Öğle yemeğinde çok yiyeceğim ki, sonraki öğünlerde az yiyeyim", "Kendime çok nadir yemekle ilgili ödül veriyorum", "Çocukların tabaklarında kalanlar ziyan olmasın" ve "Sadece yemeğin tadına baktım" en fazla söylenen "diyet yalanlarından" bazılarıymış. Sizin eğlenceli diyet yalanlarınız var mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• "su içsem yarıyor" ve "benim aslında kemiklerim iri" bence başı çeker.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabah, oglen ve aksam hiç farketmez. Migdemde en ufak bi yeri bile bos birakmam can bogazdan gelir. Zaten kilo almayan biriyimdir. Senelerdir 34 bedenim.

0|0
    0|0
  • Sadece tadina baktim. Tuzuna baktim.

Benim aslinda kilo sorunum yok sadece kalcalarim genis :)))

0|0
    0|0
  • Yo direk yiyorum.

0|0
    0|0
  • "Canım bişey yemek istemiyor" " Çok iştahsızım" Habuki öncesinde iki lahmacunu götürmüşümdür. :D

0|0
    0|0
    • :) Diyet için salata yiyip sonrasında açlık hissini bastırmak için yarım ekmek döner yiyen patronum geldi aklıma. Diyete devam ediyor ama henüz bir faydasını göremedik :)

Erkekler Ne Diyor 2

• evet etrafta o kadar çok kilolu bayan varki ... birde sürekli diyet galinde olup sürekli kilo almaya devam edenler :)... en büyük yalan diet yapıyorum ...

bence bu şeye benziyor ... bak sen beni benim .şimdi diyet yapıyorumya o zaman zayıf ve ince belli istediğin gibi olurum ama sen beni beğen ... bak aha yemiyorum

garson ordan seslenir ... hanımefendi salata sipariş ettiniz ama sizin istediğiniz büyüklükte tabağımız kalmamış tencerede servis yapsak olur mu ! ! !

0|0
    1|0
  • ay zaten çok kilom yok. İyide o göbek ney ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...