Son sözünüz ne olur?

kız arkadaşınızla 1sene çıktınız onunla herşeyi göze aldınız hep siizi sevdiğini söyledi hatta bu uğurda beraber bile oldunuz.fakat o ne zaman uzak bir şehre gitse değişti ve zaman geldi sizden sıkıldığını hayatına çok karıştığınızı söyledi yani ayrılığa bahane aradı.siz onun için herşeyi yaptınız hatta kısır olmasına rağmen onu kabul ettiniz.onun kendinin kısır olduğundan haberi olmamasına rağmen.ve bugun ayrılık günü geldi çattı ona söyleyeceğiniz son sözler ne olurdu?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• edebiyat yapmaya gerek yok duygusallığa da dökmezdim. s*tirr gitt bidaha da dönme derim

0|0
    0|0
    • peki hakkını helal et deyince ne derdin?

• haram ettiğin hayattan bide helallik mi istiyorsun, bir gram hakkım varsa haram olsun derim.

Kızlar Ne Diyor 5

• bir daha hayatımda kimseye böyle çok değer vermeyeceğim bu dersi bana verdiğin için teşekkür ederim der çeker giderdim.

0|0
    0|0
    • peki bir kız hem çok sevdiği için karşısındaki kişi için bekaretini verip hemde nasıl başka birinin altında terlemeyi nasıl göze alır bunu düşünüyorum 1 aydır..

• özelden bir soru sorabilirmiyim sana?

• sorabilirsin

• insan kisir oldugunu nasil bilmez onu gecelimde sen nerden bildin? :/

0|0
    0|0
    • ilişkiye girdik çok korktu çocuk olacak diye.göğsünden süt geliyordu adeti gecikti sonra doktora gittik .tahlil yaptı.o sonuçları göremedi başka bir ile gitmişti sonuçları gösterdim doktora.isteseniz de çocuğunuz olamaz üzgünüm eşiniz kısır dedi o an yıkıldım çok ağladım kaç gece düşündüm ama kabullendim

• bi kadin kendisi sonuclari bekler 5saat olsa bile .yemezeler ;)

• patoloji sonuçları 1 haftada çıkar ve yine başka bir sonuç vardı o da 1 haftada çıktı dediğin gibi sonuçları çok merak etti hergün sordu ama ona herşey normal ddim

• Gelirsen ekime gelmezsen..

Seni sileni sende sil üstad, değer bilmeyen insanlar gereksiz insanlar..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki bende

0|0
    0|0
    • aynı şeyi erkek arkadaşın için düşün o zaman bulursun belki bişeyler

• ben tüm ayrıldığım insanlara hakkını helal et mutluluklar diyorum

0|0
    0|0
    • benden bir ömür çaldı hakkımı helal edemem

• senide geriyorum kusura bakma ama bunu gerektirecek hiç bişey olmadı aramızda.o uzağa gitmesine rağmen ben deli gibi özlüyordum hergün günlük tutuyordum ne kadar özlediğime dair.o ise gittiği ilk günden itibaren görüşmek için kamera aç dediğimde bile hiç bir işi olmamasına rağmen açamam işim var filan diyordu bir insan bunu nye yaparki

• artık onda herşey bitmiş sana olan duyguları bitmişşş

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi ki tanımışım her şeye rağmen seninle olmak çok güzeldi derdim..

0|0
    0|0
    • bana bu kadar aciyi yasatan ve çekip giden birine mi soyyleyeyim bunu

• ne halin varsa sana değmezmiş !

0|0
    0|0
  • şey derim sanırım

eaaaa

gitmeden bir yolluk versen ya

0|0
    0|0
  • Kaç dakikam var Dedim. anlamadı ama ıcındekı anlam benden saklı dedim.

0|0
    0|0
  • gidiyorum buralarsan son kez yuzune bile bakmadan :)

0|0
    0|0
    • dalga geçiyon da çok sevdim ben arkadaş hala da seviyorum

• O ZAMAN O KAYBETMİŞTİR ONU ALACAK ERKEKDE AZDFIR YANİ GERÇEK SEVEN EVLENİR ONLA ODA SENDİN GELEMSE KAYBEDER

• haklısın kardeş

• hadi eyvallah derim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...