Geçmişini unutamadığını düşünürseniz.

Erkek arkadasimi çok seviyorum ama o da zamanında birini çok sevmiş ve ilk sevgilisiymiş. Onu unutamadıgını düşünüyorm ama durduk yere değil,onun bana anlattıkları yüzünden. Bana dğl başkalarınada anlattıkları yüzünden.. Ne yapayım canım acıyor ? Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benimde oyle bir sevgilim olmustu, bana bile eski sevgilisinin konusunu acardi ama ben asiktim ozamanlar kafama takmazdim..Sonra ask bitince mantigimla dusunmeye basladikca hep aklima gelmeye basladi eski sevgilisi hakkinda soyledikleri..Hep yuzune vurup basina surmeye basladim kavgalar cogaldi..Sonuc; Ayrilik.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayrıl o zaman sende :)

0|0
    0|0
  • işte aşkta gurur olur mu olmalı mı sorusunun bir tez daha cevaplanması gereken bir durum seninkisi

çocuk seni yara bandı olarak kullanıyor

açık yaramı mikrop kapmasın hesabı

sen seni sevmediği kanaatine vardın ve haklı gerekçelerin var

şimdi sen söyle gurur özür dilesin mi sana uğramadığı her gün için

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0
  • ne gelecek ne geçmiş şimdiyi yaşa felsefen bu olsun hadi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende olsam çok zoruma giderdii ama şuan beni sevdiginden eminsem ayrılmazdım kabullenmek de zor gelirdi :/ fakat ben varken onu anıyorsa baskasına ayrılırm

0|0
    0|0
    • Arkadaşım... Şöyle olmuş bir kıza arkadaşı galiba önceden o kızla yasadıgı bir anısını anlatmis... Ama konu acilmis.. Önceden o kızın ismiyle seslenmiş birine onu söylemiş.. ben varken oldu bu haksızmıyım ben?

• haklısın. sen varken neden onla olan anısını anlatıyor hala konusunun açılması bile beni üzerdi

• Senin yapacağın pek birsey yok.. o duyguyu bilirim. Çok sevdiysen unutmak pek kolay olmuyor açıkçası. Hani senin yapacağın onu fazlaca mutlu etmek.. en azından bu süreci hızlandırmak.

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde ilk aşık oldugum kadının verdgbi mutlulugu hiç kms e veremdi onun bir bakışı bile çok mutlu ederdi beni emişti kısknmıştım çok ama geçmiş adı üstnde gçmiş gtmiş

0|0
    0|0
  • Geçmişiyle bile paylaşmaya tahammülüm yok. En sevdiği, önceliği olmak isterim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...