Sevgilim beni bugün daha aramadi yardim edin lütfen

Erkek arkdasimla son günlerde aramiz limoniydi dün bulustuk hersey yolundaydi, kendisi her gün calisiyor hafta sonlarida bütün gün calisiyor ama aramadi hala :( ekim ayinda beni istemeye gelcekler ama ben cok takiyorum kafama kavga edince ve beni aramayinca, gerci su an bisey yok ama aramadi :(

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• niyetiniz ciddi belli ki aldattığını zannetmiyorum çalışıyorsa yoruluyordur haliyle ufak şeylerden telaşlanmaya gerek yok

2|0
    0|0
    • haklisin canim. aradi icim rahatladi, cok kötü bu huyum herseyi takiyorum

• sevindim o zaman :) burdakilerin %90 ı kötü düşünmüş :) sevmese, değer vermese niye istemeye gelsin ki? hakkında hayırlısı olsun bunlara takıp da canını sıkma:)

Erkekler Ne Diyor 4

• arar arkadasları ile birşeye dalmıştır iş ciddiye bindiği için biraz gevseklik yapıyordur belki bilmiyom

0|0
    0|0
  • araması gerekiyor sen ara bakalım neden aramamış belki senin aramanı bekliyordur

0|0
    0|0
  • ayy tuh ne oldu acaba sakın baskasını bulmus onla yazısıyo olmasın

0|0
    0|0
  • çocuğu biraz rahat bırak, çalışıyormuş işte ne yapsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim sevgilimde haftasonlari dahil hergün calisiyor ama tuvalete bile gittiginde bir mesaj atiyor ya da ariyor 2 dk..Sizin iliskinizde bir sorun var,üzülme ama kabullenmek istemesende sanirim senden vazgecmek üzere sevgilin :S

0|0
    0|0
  • daha dün buluşmuşsunuz üstelik süreklide çalışıyormuş o arayamadıysa sen ara

0|0
    0|0
    • tatlim ben üstüne gitmek istemiyorum, aradi ama cok skr

• hadi bakalım gözün aydın bence çok gereksiz ani duygulara kapılma :)

• aldatma arifesinde kendileri

0|0
    0|0
Yükleniyor...