Kızlar neden dikkat çekme ihtiyacı duyar ?

Neden dikkat çekme çabasında olurlar, modifiyeli tofaşlar gibi boya kutusuna düşerler ? sözüm meclisden dışarı her kıza değil.. olanlar için

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• bi arkadaşım hep şunu der: "Bir kız güzel olmadığını biliyorsa aşırı makyaj yapar."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ben hıc makyaj yapmam ::)

0|1
    0|0
  • beğenilmek isterler

0|0
    0|0
  • bu da bir ihtiyaç yemek içmek uyumak gibi mazur gör

0|1
    1|0
  • Hemcinse ben daha güzelim deme çabası

0|0
    0|0
  • çok abartılı yapılan makyajlarda palyacolara benzedikleriini bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • Ben hic makyaj yapmam yuzumde kusurlar var ama kesinlikle dogalliktan vazgecmem etkilemek istedigim kisi dogal halimden etkilenmeli

0|0
    0|0
  • Sadece kendimizi iyi hissetmek için yapıyoruz, en azından buna karışmasaydınız.. Biz sizin renkli pantolon giyip maymunun kıç rengine benzer tarzınıza bişey diyormuyuz ?

0|0
    1|0
    • soruda belittiğim gibi her kıza demedim senin sorunda beni ilgilendirmez :) giyen erkeğe söyle

• öyle güzel olduklarını sanır tatmin edilmek ister ilgi görmek ister erkekler de bunu yapar

0|0
    0|0
  • kendilerine güvenleri artar bu yüzdenn daha mutlu olurlar bu şekilde hem beğenilmek erkeklerin de hoşuna gider diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • her kadın ya kendi için ya başkası için süslenir

kendinize pay yok burada geçin!

0|0
    0|0
  • erkeklerın ılgısını cekmek ıcın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dikkat çekmek istiyorlar çekiyorlar bakinca guzel laf ednce suclu biz oluoz mk

0|0
    0|0
    • eee akıl olsa ağıza malzeme olmak istmezler. anlamdıkları bu tür kızların eğlenmelik sade olanları ise evlenmelik. Bunu anlamazlar

• Diğerlerinden Seçilmek isterler

0|0
    0|0
  • Bizim ırkda böyle bişey olsa sende yapardın .. pff soruya bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...