Sevgılım mesaj hakkı yok 2 gundur mesaj atamıyor normalmı yaa yoksa bendenmı kacıyor bahanemı

1 aydır konusalı 3 gun once ılk bulusmamızdı yarında buluscaz cok begendı dıbıme dustu resmen sarıldı anlımdan optu elımı tuttu yanamıgı optu :D ama guzelım o ayrı mesele yanlız mesaj hakkı bıtmıs ben vodofonum o turkcel arıyor gunde 3 kez 2 kez ama mesaj atamıyor bnde tarıfe degısıklıgı yapcam bılıyor ynlız kendı hadddan ınsanlara mesaj ata bılıyor benım oprtreme atamıyor yaa normalmı kendımı sızfren gıbı hıssettım baskasınımı buldu yoksa

Güncellemeler:
yaa bıde ses sanatcısıı heee:D
ıstese yapardı mesaj hakkı bence yenı bırını buldu :(

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• normal normal.. hiç aramasa felan tamamda arıyormuş çocuk, yoktan sorun çıkarma derim :)

1|0
    0|0
    • güncelleme: YUH! bukadar şizofren olamazsın yaşın kaç?

• saol aynıı boyle gıderse ıyı demı :S

• iyi iyi :) sakin ol rahatla biraz çok düşünmemeye çalış fazla anlam yükleme, yaşa sadece yoksa hayalkırıklığı olursa daha büyük yıkım olur senin için, güzel düşün sadece..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Mesaj hakkı yoksa yoktur olunca atar takma kafana :)

0|0
    0|0
  • o ne be sevgili olacaksanız ikinizde aynı hat olun vodafone yapın bide senle ben paket yapın oh mis gibi konuşun

0|0
    0|0
  • git telefonuna 11 tl at kaçıyomu kaçmıyomu anlarsın :)

0|0
    0|0
  • kanka sevgiline kontör at*fakirlikten atamıyordur

0|0
    0|0
  • Vaay amk fakiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arayıp sormasa ne ala arıyor konuşuyor seninle daha ne yapsın mesajıda atmayı versin

0|0
    0|0
  • Yaş aralığın doğru değildir umarım..

0|0
    0|0
  • ıstese o mesaj hakkını yapardı emın ol senden kacıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...