Sevgılım mesaj hakkı yok 2 gundur mesaj atamıyor normalmı yaa yoksa bendenmı kacıyor bahanemı

1 aydır konusalı 3 gun once ılk bulusmamızdı yarında buluscaz cok begendı dıbıme dustu resmen sarıldı anlımdan optu elımı tuttu yanamıgı optu :D ama guzelım o ayrı mesele yanlız mesaj hakkı bıtmıs ben vodofonum o turkcel arıyor gunde 3 kez 2 kez ama mesaj atamıyor bnde tarıfe degısıklıgı yapcam bılıyor ynlız kendı hadddan ınsanlara mesaj ata bılıyor benım oprtreme atamıyor yaa normalmı kendımı sızfren gıbı hıssettım baskasınımı buldu yoksa

Güncellemeler:
yaa bıde ses sanatcısıı heee:D
ıstese yapardı mesaj hakkı bence yenı bırını buldu :(

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• normal normal.. hiç aramasa felan tamamda arıyormuş çocuk, yoktan sorun çıkarma derim :)

1|0
    0|0
    • güncelleme: YUH! bukadar şizofren olamazsın yaşın kaç?

• saol aynıı boyle gıderse ıyı demı :S

• iyi iyi :) sakin ol rahatla biraz çok düşünmemeye çalış fazla anlam yükleme, yaşa sadece yoksa hayalkırıklığı olursa daha büyük yıkım olur senin için, güzel düşün sadece..

Erkekler Ne Diyor 5

• Mesaj hakkı yoksa yoktur olunca atar takma kafana :)

0|0
    0|0
  • o ne be sevgili olacaksanız ikinizde aynı hat olun vodafone yapın bide senle ben paket yapın oh mis gibi konuşun

0|0
    0|0
  • git telefonuna 11 tl at kaçıyomu kaçmıyomu anlarsın :)

0|0
    0|0
  • kanka sevgiline kontör at*fakirlikten atamıyordur

0|0
    0|0
  • Vaay amk fakiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arayıp sormasa ne ala arıyor konuşuyor seninle daha ne yapsın mesajıda atmayı versin

0|0
    0|0
  • Yaş aralığın doğru değildir umarım..

0|0
    0|0
  • ıstese o mesaj hakkını yapardı emın ol senden kacıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...