Off noluyor bana böyle :((

Ayrılalımız 15 gün oluyor hiç bugün kü kadar kötü olmamıştım.. Canım çok acıyor ne biliyim daha derinden hissetmeye başladım onu tamamen kaybetmenin acısını :( Hatta bugün arayıp konuşmayı bile düşündüm heyecanlandım felan tam arıycaktım.. " Olmaz artık kendini daha fazla yıpratmaktan başka bir işe yaramaz bu" dedim ve aramadım.. Ne yapıcam ben anca mı çıkıyor acısı :(

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• sen mi ayrıldın o mu ayrıldı arkadaşım

0|0
    0|0
  • ayrılık ilk başlarda rahatlamadır kurtulmadır özgürlüktür...ama bir kaç gün geçtikten sonra dayanılması en zor acılardan oluyor malesef ki...

0|0
    0|0
  • dil yarası geçer ama kalp yarası kalıcı.

Bizde düştük kaderin kaçılmayan pençesine

Ne ben ne sen ne sen ne o dönemez öncesine

Aşkın pek bir mutluluğu yok acısı fazla

Tek bir özelliği gözler konuşur hep yardım et dercesine

0|0
    0|0
  • Ayrıldığından sonra bir başkasını gittin mi ? Bir erkek girdimi araya ?

0|0
    0|0
    • neden?

• Gurununu demek istedim

• Gururla ne alakası var ki durumun? 23 yaşındayım

• Üzülme dünyanın sonu değil elbet başkasını bulursun

0|0
    0|0
  • olu böyyle şeyler

0|0
    0|0
  • Sevgilinin baş harfi o mu

0|0
    0|0
    • O ... ile başıyorsa. 5 harfli ise yardım edim

• ararsan cok büyük hata edersin

0|0
    0|0
    • neden yaa sesini özledim onun bikere duysam ağlıycam zaten sevinçten:(

• o seni özlesin merak etsin arama terkeden o

Kızlar Ne Diyor 8

• Sakin ol ailenden birini kaybetmedin, o hala yerinde duruyor , nefes alıyor.

Sadece seni senin onu kafana taktığın kadar takmıyor o kadar.

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar koymaz adama zaman geçtikce fark eder acısını yürek.. çok zor ama katlanman gerekicek buna, alışıcaksın..

0|0
    0|0
  • ben ayrılalı 4 ay oluyo ben hala ilk günki gibi acıyo içim hiç geçmedi onun üstüne çok teklif aldım ama kabul etmedim çünkü ona ihanet edicekmiş gibi hissediyorum tamam bitti ilişkimiz bidaha başlamıycak ama ben yapamıyorum onu istiyorum bazen rüyalarıma giriyor çok mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • sen o olmadan da yaşıyordun değil mi ... bu dünya da 7 milyar insan var 1 kişinin seni üzmesine izin verme sakın, sana güveniyorum zamanla geçecek... güçlü bir kız olduğunu unutmaa

0|0
    0|0
  • 3ay geçince daha iyi hissedeceksin ara ara gelecek yine aklına tamamen biter umarım

0|0
    0|0
  • Yaa arkadaslar allah askina bu nasil bir durum gordugum herkes seviyor ama ayriligiyor neden? Ya bari soyleyin nerde buldugunuzu:))))))

0|0
    0|0
  • Ara. Onu tamamen kaybetmeden.

0|0
    0|0
  • ayrılan kım

0|0
    0|0
Yükleniyor...