Kapat

Kilolarından şikayetçi olanlar ve kendini tonton hisseden gençlik :)

benm abimin daha önceden biraz fazlası vardı o da pimpirilik bir şeydir. çok fazla kafaya takar. sürekli bana da söyler bak şöyle yap bak böyle yap diye ama ben hep aksatırım ve bugün karar verdim onun yöntemini uygulamaya. öncelikle malzemeleri alacağım ve aksilik olmazsa yarın başlayacağım :) evet kağıt kaleminizi hazırlayın size kalıcı olarak ayda 10 kilo verdirecek formülü söylüyorum :) çok heyecanlanmayın acele etmein :)) işte malzemeleerrrrr : 'ELMA' ve 'SU' evet yanlış okumadınız bütün malzeme bundan ibaret... gün içerisinde elma haricinde bir şey yemiyorsunuz. acıktıkça elma yiyorsunuz hiçbir yan etkisi yok :D ve her saat başı susanmasanız da bir bardak su için. abim bunu yaparak bir ayda 13 kilo verdi ve aradan 3 seneden fazla bir zaman geçmesine rağmen hala 65 - 70 kilo aralığında.. ve dikkat etmesi sonucu bir daha kilo almadı. diyeceksiniz ki dikkat etmek derken elmaya devam mı hayır değil. iki ya da üç ay işte ne zaman istediğiniz kiloya gelirseniz çok abartmadan yavaş yavaş yemek yemeye başlayabilirsiniz. :) diyeceksiniz ki bu bir soru değil neden buraya yazdın... yazdım çünkü hikaye bölümü kapatılmış... her neyse umarım kaldırılmaz da bir çok insan okur ve hayallerine kavuşur Rabb'im yardımcınız olsun sevgili dostlarım :)

Güncellemeler:
gün içerisinde boş vakit buldukça mekik çekin çünkü vücutta sarkıklar oluşur.. koşmaya yürümeye çalşn üşengeçlik yapmayın.. unut , olmaz gibi saçma yorumlar yapanları şikayet ediyorum böyle bir şey olmasa canlı örneği karşımda olmazdı...! :)
yok sağlkszmş helvalarını yerlermiş ne ukala insanlar var ben sadece kendimde yapablrdm herhngi bir şey olacak olsa buraya yazmazdm.. ben sizn kültürünüzü ikiye katlayacak kadar kitap okudum.. ayda 2 ile 4 arası kilo vermenin en sağlıklısı olduğunu biliyorum elbette.! bunu denemk isteyen dener. istemeyene de silah zoruyla denetmiyoruz. siz kilolu bir insann hayatndaki zorluklrı ve onun psikolojisini anlayamazsnz. bu yöntemi yalnzca bir kişi değil bir değil biçok kşi denedi ve gayet memnun..
haftanın 3 günü porsiyonlarınızı küçülterek yemek yiyeblrsiniz... seçim sizin

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• ekşi elma oluyosa ne mutlu bana yaa bayılırım :D

1|0
    0|0
    • evet elma tatlı olmayacak ekşi olacak :)

• sporunu da yaptktan snra verrsin ama kaç kilo vereceğini bilemeyiz :)

• yinede çok teşekkürler :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 ayda 10 kilo vermek sağlıklı değildir unut bunu kaşar peyniri gibi uzar derin sonra pişman olursun hafif ağırlık çalışman gerekir sıkılaşmak için

1|0
    1|0
    • dur güncellemeyi unutmuşum :)

• Evde kilo vermek icin cok guzel bir programim var.Aslinda duzgun yapabilsem cok daha fit olurdum ama biraz usengeclik var..

boyle bir konu acip yardimci olmaya calismistim zamaninda..biraz bu program,biraz yediklerime dikkat ederek 6 ayda 10 kg verdim..ama sanirim sinira yaklastim artik baya zorluyor verme isi : )

link

insanity workout u tek gecerim..

0|0
    0|0
  • Evet yanlış duymadınız arkadaş 3 ayda vücut nasıl maf edilirin tarifini verdi:)

Hatta ben şöyle duydum 3 ay boyunca su yerine susadıkca yag çözücü içerseniz acayip zayıflatıyormuş...

0|0
    1|0
    • yağ çözücü değil ama sirke içersen öbür taraf boylarsın emin ol yan etkisi yok :) ukala şeyyy

• Ukala olmayan hanım efendi. Dediğiniz formülün en ufak bir mantığı yok. Vücudunuzun protein ihtiyacını karşılayamayacaksınız. Vicudunuzu eriteceksiniz kaslarınızdan daha çok kaybedeceksiniz. Mekik çekecek bir haliniz olmayacak ki olsada sebebi elmadaki meyve şekeridir ama çok ölümcül tarifler bunlar. Bu arada hayatımda sporu bıraktığım da benimde kilolu olduğum dönemler oldu hatta halada tam toparlayamadım ama çözüm elma yemek değil çözüm spor ve sağlıklı beslenme...

• ya he hee sen öyle yap :D

• kusura bakma ama abin bedeninin içine sıçmış :) normal olarak bir ayda 4 ila 6 kilo arası normal olarak kabul edilir normal sınırın 2 katı daha devam etseymiş bedeninde kalıcı sorun olabilirmiş sakın deneme çok cahilce bir yöntem buradaki insanlarıda engelle milleti sağlıgından etme lütfen

0|0
    0|0
    • sağlığından olmak istemiyorsan gidebilirsin...

• yerim senin kültürünü zerre kültürün olsa böyle saçma bir paylaşım yapmazdın bunu yapıcak kadar saf değilim başka insanlar yanılıp denemek isterler diye endişelendim 3 kuruşluk ego yapma bana

• Üç ay boyunca elma? Denemenizi pek tavsiye etmem 2 ay sonra vitaminsizlikten helvanızı yeriz.

0|0
    0|0
    • ben üç ay boyunca demedm... ne kadr zamnda istedğnz kiloyu verdiyseniz...

• Haklı olabilirsin ama her gün elma ile vücut dayanamaz haftada iki veya üç gün boyunca gerekli vitamini sağlayıp kalan günlerde elma yenilebilir. Güncellemene ek olarakta bende geçen yıl kiloluydum sabah-akşam yemek ve spor ile kiloların çoğundan kurtuldum halada uğraşıyorum bitmedi kilolar. Çok dalga geçildi ama umursamadım o yüzden onların psikolojisini anlamayabilirim ama aynı durumda bulundum.

• hmm peki kardeşim.. bak bu güzl bir fikir.. tamam bn bunu güncelleyeyim gönlün olsun :)

• hissetmelerine gerek yok öyleler zaten :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyet kilo aldırır canım benim açık ve net.

0|0
    2|0
    • diyet kilo aldrr ?

• diyet diye kasdettiğin şey senin izin verdiklerini de kısarak vermendir oysa burada istediğin kadar yiyebilirsin

• He canım.

• Vay güzelmiş

1|0
    0|0
  • 1 ay boyunca yalnızca elma mı yiyeceğiz ? :D

0|0
    0|0
  • Elmayla kalorisi eş değer başka meyve yesek olmazmıkiii

0|0
    0|0
    • seni hınzır şeeeyy :) sevmiyor musun ki ? yani elma hem midenin asidini alıyor hemde tok tutuyor bu yüzden elma...

• Tamam umarım bozmam çok utanırım yoksa senden :)

• :))

• Teşekkürler paylaştığın için

0|0
    0|0
    • önemli değil canım umarım etkili olur çıtı pıtı gençler olurz :)

• Benimde 20 kg fazlam var :(( ve bunu yapıcam ama tüm gün bir ay boyunca elma nasıl yenir bilemem ama yerim gerekirse zaten fitnessa da yazıldım çok iyi olur benim için bu arad kırmızı yeşil sarı elma falan farkedermi

1|0
    0|0
    • ekşi elma olmalı. yani yeşil

• Tamam teşekkürler :)

Yükleniyor...