Görücü usulü evlilik.

Uzun zamandır soru sormamıştım bunu da gizli olarak sormak istiyorum ama. Sevgili KS'canlarım. Yarın beni görmeye gelecekler. Daha önce hiç kimseyi kabul etmedim. bu tarz görüşmem ilk olacak. yarın ne yapcağımı inanın hiç bilmiyorum. Annemin de pek rızası yok gibi bu görüşmeeye ama yine de bir görüşmek istedim nedense. Belki de hakkımda hayırlısı budur. Neyse sadede gelmek istiyorum. benim sorum görücü usulü olur mu falan diye değil. konununda gidişatından anlaşıldığı üzere yarın ben damat adayına ne sorabilirim? kafam o kadar durdu ki.. Annemde yardımcı olmuyor çok sinirli bugün. hiç bişey konuşamıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. yarın ne sormalıyım..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evin var mıde ne iş yapıyosun evlenince ayrı eveme yoksa ailesiylemi oturtcakmış seni sor bunları ayıp bişi değil

1|0
    0|0
    • ya yanlış anlaşılmak istemiyorum evi falan sorulur mu acaba tereddütte kaldım.

• :D al bir babam gibi daha

• Öle tabi ben evlenince vermicem kızımı kimseye turşusunu kurcam :D kıyamam ben aglarım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence ilk önce işini gücünü , evi olup olmadığını gerçekten bir evliliğe hazır olup olmadığını öğrenmeye çalış ayrıca ondan hoşlanırsan uzun bir flört dönemi tut ki her şeyini öğren :)

1|0
    0|0
  • ben görücü usulu ile evlendim fakat pek mutlu değilim aynı eve girmedigin sürecede kimseyi tanıyamazsın iyice ne desek boş yinede sen bilirsin kararını etkilemek için demiyorum .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onunla ilk kez tanışacaksın sanırım. Onu gördüğünde aklına takılan,merak ettiğin ne varsa sor. İşini,yaşını,alkol-sigara drumunu vb

1|0
    0|0
    • sigarayı namaz kılıp kılmadığını sormak istiyorum umarım salaklaşıp utancımdan saçmalayıp asıl sormam gerekenleri unutmam..

• sakin ol canım ,kendine güven..

• görücü usulüyse senin bişey sormana gerek kalmadan annenler herşeyi öğrenir zaten. önemli olan siz tamam dedikten snra çocuğun senin kafa dengin olup olmadığını bilmen, onla vakit geçir. zaten biz kadınlar hissediyoruz yani. başta elektrik alırsan ve çocuk yakışıklıysa bir kahve içmeye çıkın derim ;:D

1|0
    0|0
    • tip önemsemiyorum benim için huyu önemli. çok yakışıklısını da gördüm içi boş çıktıktan sonraa .. ama dediğin gibi uyarsak eğer tabiki olumlu olurum.

• zaten yakışıklı olursa gözü dışarda olur. :) yani onu gördüğünde bir elektriklenme olursa bir tanışıp görüşmende fayda var. hayati bir mesele sonuçta.

• aslında tanımadığın biriyle konuşmak sanırım daha kolaydır sevdiği sevmediğ şeyler nelerden hoşlandığı ya da hoşlanmadıkları evliklikten beklenitleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...