16 Yaşında ki Enes Ünal için yorumlarıniz neler?

Bursa spor da 16 yaşında ki Enes Ünal için yorumları alalım :)

Güncellemeler:

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• onun gibi kim bilir daha nice yıldız olacak kapasiteye sahip gençlerimiz var dır. o çocuğu da yabancı bir takım istemeseydi farkedemiceklerdi ya neyse. Türk futbolunun gelişememe sebebi bu. Türkiyede spora hiç önem vermiyorlar yeni oyuncu yetiştirmek adına hiç birşey yapmıyorlar benim düşüncem bu. ve enese gelecek olursak daha yaşının küçük olmasına rağmen çok iyi yerlere gelebilir bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ligin en genç golcüsü geleceği parlak

0|0
    0|0
  • galatasaraya gol atan tüyü bitmemeiş çocuk değilmiydi bu, sabi sübyanın deneme tahtası galatasaray... :D

0|0
    0|0
  • Türkiyenin geleceği olabilecek kabiliyette.

0|0
    0|0
  • Canım ilk önce söyliyim 16 yaşında olabilir ancak bence değil Futbol'cular Professional olucakları andan itibaren en az 4 5 yaş küçültüyor yaşlarını bizim güreş'tede olmuştu 22 yaşında adam 15 yaşlarındaki cocuklarla güreşmişti Kimlik'te oynama yapılıyor yani güreş'te nadir olabiliyor ama Futbol'da Çok görülen birşey :) Bizim burdaki abi mesela 29 yaşında kimlik'te 23 yazıyor genç oyuncu sansınlar ve takıma alsınlar diye olay bundan ibaret.. iyi kanmalar canım :)

0|0
    0|0
  • Yetenekli bir futbolcu. Galatasaraya önemli bir haftada gol atması ayrı bir ünlü yaptı arkadaşımızı :) Kendisini tebrik ediyorum umarım böyle gollerle takımına büyük destek olur :) Böyle genç yeteneklere fırsat verilmeli. Yoksa Türk futbolu bir yere gelemez :)

0|0
    0|0
  • yetenekli başarılı vede mütevazi bir insan salih uçan gibi götü kalkık değil.tabi zamanın ne göstereceği belli olmaz.

0|1
    0|1
  • Yetenekli bir oyuncu sadece biraz bilek hareketlerini geliştirirse daha iyi olur.

Birde tip konusuna gelirsek uzun sac yakısıyo kestirdikten sonraki halini dusunemiyorum.

0|0
    0|0
  • ablası mısın kimsin :D

0|0
    0|0
  • iyi bir topçu olacağa benziyor bizim maçta kaçırdığı kafa topuna harika vurdu ordan anladım :)

0|0
    0|0
  • Bu sezon transfer döneminin başlarında Chelsea istedi vermediler. Büyük bir futbolcu olacağı belli...

0|0
    0|0
  • ıyı futbolcu olacak belli.Babası eski futbolcu Burak Yılmaz gibi.Buda ona avantaj sağlar.Bursada olmasıda buyuk şans tabi.

0|0
    0|0
  • :) Gülüp geçiyorum :) Türkiye de futbolcu genç çok hiç biri yükselemiyorken bunlar hep torpille yükseliyor hiç biri umrumda değil

0|0
    0|0
  • şımarmazsa iyi yerlerde görürüz

0|0
    0|0
  • gelecegin ronaldosu :D

0|0
    0|0
  • gençlerin bir yerleri kalkıyor hemen sonra foss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 16 yaşındaymış tip olarak soruyorsak sübyancı değilim :(

Güzel gol attı güzel :D

0|0
    0|0
  • Genç yeteneğimize Bursaspor'da başarılar diliyorum sporcunun büyüğü küçüğü genci yaşlısı olmaz, akıl yaşta değil baştadır. İnşallah Bursaspor'da başarılı olur :) Bandırma'dan Bursa'ya selam :)))

0|0
    0|0
  • Genç yetenek ne diyelim.

Allah başarısını arttırsın ama bize yamuk yaptı :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...