Sevdim aptalım malım sevmeseydim akıllı olurdum.

Bi kızla tanışır aylarca muhabbet eder çıkma teklfi eder sen ve ben biz olalım mı der.. Kapısına gelir. Kıza çok değer verir.Kızda onu sever...Sonra birşey olur bir engel geçerli bir neden mesela diyelim şimdi olsa geçerli saymam ama o zaman gerizekallık diyelim geçerli saydım sevdiğim için.tamam dedim.arkadaş kalalım en azından diye yalvardı. aylarca arkadaş kaldık.sonra tekrar çıkma teklifi etti.yine değer verdi.ayrılmadan bigün önce evlenince yapacagı hayalleri kuran adam ertesi gün artık duygularının kalmadıgını söyler.. neden_? peki onca çaba neden hani yapamyacagını biliyodu neden bagladı kendine..çok çaba verdimm barışalım diye.aradan tam 2 yıl geçti şuan.bu senenin basına kadar peşindeydim.bıraktım ipin ucunu artık.ama mantıgım almıyo yaa.. ondan sonra hayatıma kmseyi alamadım.O çook aldı.ama geçiçi biliyorum hepsi.Bana çok ta iyi anlaşıyoduk ama böyle olmasıgerekiyo gbi sebeblerle barışmak istemediğini söyleyip durdu.sonuna gittim peşinden sevgimin kapısına gittim seviyorum diye son kez göreym dedim. malım yani. net. bunlar 8 ay once tabi.Ulan hiçmi değerim yokmuş be ne zaman aklına gelirim ben bunun... :(

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Mesele bence artık senin onun peşinden koşuyor olman. İnsan oğlu kaçanı kovalar hep öyledir zaten gidenin peşinden gideriz kalsa hiç kıymeti yoktur oysaki olsada olmasada olur deriz. Giden biz olsak arkamıza bile bakmayız belki ama biri bizden gidemez bu münkünmü ? Senin sevgiline rahat batmış canım , sen değer vermişsin g.tü kalkmış bir gün önce evlilik hayali kuran adam bir gün sonra eyvallah diyorsa kalkan tek yeri g.tü de değil büyük ihtimalle. O yüzden s.. et gitsin dönerse sende bir kıymeti kalmayacak zaten zor olması seni cezbeden şuan. Ne zaman aklına gelirim dersen. Sahip çıkmadığı değerlere başkası sahip çıktığını görünce gelirsin aklına avuç içleride bu gibi durumlarda yalansın diye yaratıldı.

0|0
    0|0
    • pişman olmasını istiyorum yani bana yaptıkları yanına kalmasın istiyorum.

• Duyur o zaman

• değmez sanırım boşverr:)

Erkekler Ne Diyor 4

• unut gitsin ne uğraşıyonki bu kadar zormu siz bayanlar için anlamıyorumki

0|0
    0|0
  • Borsada hiç endeksin olmamışki, olmayan bir kursun ya.

0|0
    0|0
  • değer bilmeyen değer göstermsni de bilmez sende umut edipte bekleme üzülen sen olursun..

0|0
    0|0
  • 2 yıl geçmiş unut artık bence sevse söylerdi herhalde biliyorum zor ama başka çaren yok :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tatalı canını üzmeye değmez artık gelemezde üstelik gelsede senin hala onu kabullenmeye niyetinmi var bunca yaptıklarından sonra sende hayatın yön ver

0|0
    0|0
  • Gecerli bir nedeni vardir belki. Bilemeyiz. Sen artik kendine yoluna bak.

0|0
    0|0
  • Daha fazla seven kaybediyor işte. Umrunda olacağını sanmam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...