Kızlar aranızda ofsaytı bileniniz var mı??

çok merak ettim normalde kızlar futbol ile ilgilenmez ama futbol da en çok merak ettiğiniz ofsaytın ne olduğunu bilen vardır belki...

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Babam anlatmıştı, biliyorum ! :D

Not : Anlamam için en az 10 kere anlattığından eminim, hemen olmuyor kızlarda maçlarla ilgili şeyleri öğrenmek.. /:

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 13

• rakibin bir adım falan önünde olursan ofsayt oluyodu galiba ya da onun gibi birşeyy :/

0|1
    0|0
  • Biliyorum. İlk sorduğumda arkadaşlarım çok aşağılamıştı , aman boşver siz kızlar anlayana kadar biz çatlarız gibilerinden de çok abartmışlar.

0|1
    0|0
  • Buyurun bizzat ben yazdım... link

0|1
    0|0
  • öğreniyorum hep geri hemen unutuyorum. rakip takımın gol atmaya çalışması veya ona benzer bişey olabilir mi :)))

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum, merak da etmiyorum açıkcası.

0|1
    0|0
  • anlattılar ama anlamadım

0|1
    0|0
  • valla soruna cevap vermek için googleden okadar baktım ama anlamadım yinede :D

0|1
    0|0
  • ben bilmiyorum

0|1
    0|0
  • basit şeyler bunlar :)

0|1
    0|1
  • Rakip takımın kalesine toptan ve ya rakipten daha yakın olursan ofsayt olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Biliyorummm :)

0|0
    0|0
  • Anlattılar ama bir türlü anlamıyorum futbol çok gereksiz ve saçma :D

0|0
    0|0
  • anlatıyor birileri anlıyorum ama sonra tekrar unutuyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak normalde çoğu bilmiyo googleden bakıp yapıştırcaklar direk :D

0|1
    0|0
  • BAKALIM ANLAYACAK MI KIZLAR:

Futbol oyununda saha çok büyüktür. Oyuncular birbirinden çok uzakta kalırsa oyun zevksiz olur. Bu nedenle oyuncuların birbirlerine yakın olmak zorunda kalacakları bir kural getirilmiştir. Bu kural savunma oyuncularının kendi kalelerinden uzaklaşmalarını sağlar. Normal şartlarda hücum oyuncuları rakip kaleye çok yakın durmak isterler. bu durumda savunmacılar da onların yanında durmak zorunda kalır. Diğer oyuncular da diğer kale önünde bekleşir. Bunu engellemek için hücum oyuncularının rakip kaleye yaklaşmalarını kısıtlamak gerekir. bu kısıtlama da ofsayt yolu ile yapılır.

Kurala göre hücum eden oyuncu rakip sahada iken, rakip kaleye, rakip oyunculardan daha uzak olmak zorundadır. Yani kaleye en yakın savunma oyuncusundan geride olmalıdır. Topla oynamayan oyuncu için kural uygulanmayacağından rakip kaleye yakın olan oyuncuya top atıldığında kural uygulanır. Rakip kaleye tüm rakip oyunculardan daha yakın olan bir oyuncuya pas atılırsa ofsayt olur.

0|0
    0|0
  • evet kızlar ofsaytın ne olduğundan anlamıyorlar

ama eminim ki ofsaytta biz erkekler gibi kızları anlamıyordur

0|1
    1|0
  • şu muhabbet yüzünden kızların hepsi ofsaytı öğrendi.Yeni birşey bulmak gerekiyor.Geri pas nedir? mesela..yada sahada kaç hakem vardır

1|0
    0|0
  • ofsaytı herkes bilir anlatabilen var mıofsaytı google da bakmadan

0|1
    0|0
  • dilaraissurdisco bilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...