Nedir bu özel gün merakı?

Bayanlardaki bu özel gün merakı nedir?Doğum günü,tanışma günü,öpüşme günü,sevişme günü,söz,nışan evlilik yıl dönümü,kadınlar günü anneler günü öffffff..Bizim kırk yıl bir şeyimiz kutlanmasa umrumuzda olmaz..Neden böylesininiz siz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• niyeyse pek ince değilimdir bu özel gün olayına aklımda tutamam unuturum genelde :/

• olduu başka :)

• Neden sevgilin bayan filan mı?

• genelde arıza yiyen benim :/

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz duygusal insanlar olduğumuz için böyle şeylere önem veririz düşünceliyiz kısaca :)))

• '' Neden böylesininiz siz? '' Ah şunu bir erkekten de duymayayım. Onun için önemli olan sizsinizdir, kendisinin de sizin için önemli olduğunu bilmek ister. Ve kadın unutmak istemez, unutturmayın ister. Onun için hala değerli olup olmadığınızı bir bakıma bu şekilde anlar. Ama her kadın değil,örnek; ben. Bunlara gerek duymam.

• Her hatırlanacak gün bir test bence.

• Test etmek mi. He o ayrı.. Hadi hatırlasın istersin de,test edenleri bilemem ve bende anlamam

• Değerli olduğunu bilmeye herkesin ihtiyacı vardır..Mesele şu ki kadınlar bunu neden zırt pırt test etmeye ihtiyaç duyarlar...

• Öncekileri Göster
  • özel gün demişken yarın doğum günüm bakalım kaç kişi hatırlayacak :D

• Kaçıncı ki bu?

• Unutmamak senin büyüklüğün olsun ilişme gariplere:)Büyüksünnn

• sağ ol :) ben onlarınkini unutmuyorum onlar da benimkini unutmasın istiyorum o kadar :)

• Öncekileri Göster
  • bak öyle bencil kızlar varsa bir demet maydonuzu bile haketmiyo demektir hersey karsılıklı olacak:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Haklısın kardeş seninle hergünm özel de geç:D

• Eyvallah:)

• sevişme günü te alhm :D

• Bizimde tek bir babalar günü var bide doğum günü :D

Yükleniyor...