Kapat

Başlayıp da yarıda bıraktığınız kitap var mı?

Bir romana başladım, dört gündür elimde geziyor, 50 sayfa ilerleyemedim, adı Bulantı, zerre kadar olay yok, yazar bir insanın psikolojisi en fazla ne kadar karışık olabilir bunu anlatmak istemiş galiba, varoluş akımını zaten sevmezdim, bir daha da okumaya kalkışacağımı sanmıyorum bu akımın kitaplarını.

0|0
22|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahattin alinin sırça köşk diye bir kitabını almıştım ama o kadar çok karamsarlıklarla doluydu ki hayatımda ilk defa bir kitabı bırakmak zorunda kaldım.

0|0
    0|0
    • Sabahattin Aliye bayılırım

• rica ederim. Edebiyat sevgisi olan insanlarla konuşmak çok kolay bulunur bir şey değil. Günümüzde her kes Fen bilimlerine yönelmiş durumda halbuki hayatın kendisinin sosyal bilimlerde olduğunu bir anlasalar. O yüzden sizden ricam lütfen bu edebiyat sevginizi mümkün mertebe arkadaşlarınıza da aşılayın.

• inşallah :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• bitiremiceksen bana ver ben okurum:D

0|0
    0|0
  • kendimi çok zeki ve çalışkan görüp tolstoyun kazaklar kitabını ilkokulda okumaya çalıştım 4, 5 ayda bile bitiremeyince artık nasıl bir zekaya sahip olduğumu anlamıştım ve kitabı yarıda bıraktım hayal kırıklığım yıllarca devam etti ama hiç düşünmemiştim o kitabın ilkokul çağındaki birine göre olmadığını, yinede bir anormallik var bende :ddd

0|0
    0|0
  • sayısını bilemedigim kadar kitap var kitabın ismini ögreninceye kadar okurum ögrendikten sonra bırakırım :D

0|0
    0|0
  • 4 un kurali cok boktan

0|0
    0|0
  • meydan larousse

0|0
    0|0
  • iki kitabı bitiremedim biri lisede bir oscar wild kitabiydı. digeri 2yıl oldu toami hoag paranoya ben hiç begenmedim inş herkez okur

0|0
    0|0
  • alamut fedailerin kalesi çok derine iniyor kitap karışıyor

0|0
    0|0
  • Orhan pamuk- kelebek. Adamın fantazilerini okumak sıkıcı geldi

0|0
    0|0
  • kişisel gelişimdi ismini hatırlayamadım mümin sekmanındı ama

0|0
    0|0
  • olmazmı :)

0|0
    0|0
  • roman sayılmaz ama bende the secret diye bir kitap var onu hiç beğemedim bıraktım

0|0
    0|0
  • yarım bırakmayı pek sevmem ama arada bir oluyor tabi

0|0
    0|0
  • leonard cohen - görkemli kaybedenler.

çok zorladım kendimi ama bitiremedim. öyle sıkıcı.

0|0
    0|0
  • Yazmayı bıraktıgım var..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 22

• Bir kitap var ama adını hatırlayamadım.Nezaketen sonunu getirdiğim kitaplar oldu ama o kitabı okuyamamıştım.

0|0
    0|0
  • Madam bovary.

0|0
    0|0
  • iskender pala od kendimi çok zorladım ama olmadı

0|0
    0|0
  • Bir tane.var ki hic benlik degil birakmak ama.o derece sıkıciydi

ONE DAY bir.gun kitabini sonlara kadar sabrettim ama yok gitmiyo :)

0|0
    0|0
  • vadideki zambak çok zorlamıştı bitirememiştim, hep piyano gelir aklıma sanırım tasvirlerde veya piyano çalan biri vardı hatırlıyamıyorum

anna karenina

ders kitaplarımı saymıyorum :P

0|1
    0|0
    • Vadideki zambak başta sıkar ama sonu çok güzel bitiyor, oraya kadar gelirsen kitabın ne kadar güzel olduğunu anlayacaksın :)

• belki bigün yeniden denerim, neden olmasın :)

• Sofie'nin Dünyası ve Ye Dua Et Sev.

Kitap okumak en sevdiğim şey olduğu halde bu iki kitabı okuyamadım.

0|0
    0|0
  • var olmazmı baya bir ara "sana gülbahçesi vadetmedimki " adlı psikolojik bir kitap vardı gerçi yaşımda küçüktü okuduğumda çok etkilendim oyüzden yarıda bıraktım.

0|0
    0|0
  • Başlayıp yarıda bıraktığım kitap anca bir ya da iki tanedir.Başlayıp yarıda bıraktığım aşk kitaplarım çoktur ama.

0|0
    0|0
  • Şu zamana kadar tek bir kitabı yarım bıraktım. O da Dostoyevski'nin "Ecinniler"i. Tam 3 kez başa sarıp da okudum ama sonunu getiremedim bir türlü...

0|0
    0|0
  • Olasılıksızı yarıda bırakmıştım.

0|1
    0|0
  • 3 haftada bitirdim sanırım bir kitabı. O kadar sıkıcıydı ki kaç kere koptum bilmiyorum. :/

0|0
    0|0
  • Suç ve Ceza ama devam edicem

0|0
    0|0
  • Sah&Sultan -Iskender pala

Huzur(huzurumu kaçıran romandir kendileri)-Ahmet hamdi Tanpınar

0|0
    0|0
  • oooo o kadar çok ki isimlerini bile hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • iki şehrin hikayesi

0|0
    0|0
  • hepsi öyle

0|0
    0|0
  • VAR olmazmı...

0|0
    0|0
  • Kavgam..başladım bıraktım...başladım bıraktım...ama bitircem o kitabı :)

0|0
    0|0
  • çok.

0|0
    0|0
  • Sofi'nin Günlüğü. Okuyabileceğim türde değil. Okul için aldım ama okumadım

0|0
    0|0
    • Felsefe hocalarının her saniye önerdiği bir kitap :)) Fİlmini izle. Yalnız Sofinin düynası günlüğü değil :)

• Baksana adını bile bilmiyorum o derece :D İzlemek isterim tskler,tarihcimiz önermişti :)

• evet var bir sürü hem de

0|0
    0|0
  • Aldanış J.Morgan vampirli bir roman 50. sayfasına kadar zorla geldim bıraktım cok sıkılmıstım. Onun dısında olmadı hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...