Hiç unutamadığınız sizi derinden sarsan olaylara şahit oldunuzmu olduysanız neler bunlar?

Benim unutamadığım asla hafızamdan silinmeyecek bir olay var bundan 4 5 yıl kadar önce dedem kalp krizi geçirmişti yoğun bakımda yatıyordu orda kalabalık bir aile daha vardı onlarında babası yoğun bakımdaydı bigün herkes aşağıya cafeye inmiştim tektim yoğun bakım önünde birden küt diye bir ses geldi o çığlıklar inlemeler ne olduğunu anlayamadım içim ürperdi korktum birden kat doldu bir kaç dakika sonra öğrendik ki o kalabalık ailenin babası yataktan düşmüş ve ölmüştü ben ise onun son çığlıklarını duymuştum saatlerce ağladım asla unutamadım o günden sonra hastaneye ne zaman gitsem o adamın çığlıkları kulağımda yankılandı..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bayram dönüşü bir trafik kazasında karşılaştık. İki araç birbirine girmişti ve etraftaki insan müsvettesi yaratıklar Durmuş yolun açılmasını bekliyordu. Araçtan indik. Bir taraf babamın tanıdığı aile bir taraf annemin. Ne yapacağımızı şaşırdık. Herkes kanlı kanlı yüzlerce ya çocuğu uzatıp yalvarıyor hastaneye yetiştirin diye ya da kendi geliyor. Kabus gibiydi.alabildiklerimizi arabaya aldık. Yanmda oturan çocuk bayılmak üzere, yüzü kan revan içinde iki de bir kucağıma düşüyordu. Ben bir yandan kardeşim kucağımda (3-4 yaşlarında) bir yandan da çocuğu üstümden kaldırmaya çalışıp uyandırmaya çalışıyorum ki ben de ancak 9-10 yaşlarındaydım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen yıl havaalanı kavşağından geliyordum mavi yarım otobüsler var arkadan çarptı arka cam patladı bariyerlere vurmamak için epey uğraştım az da olsa sürttüm ama önde ki arabaya da çarptım . Arabadan zor aşağı arabanın arkası gitmişti zaten ön tarafta da bayaa hasar vardı çekici çağırdık mecburen . Hasar coktu arabam için 7.000 lira masraf var dedi kasko perte çıkarttırdım arabayı .

0|1
    0|0
    • Hadi ya resmen ölümden dönmüşsün o kazadan sonra perte çıkması normal cana geliceğine mala gelsin.

• Tabii ki cana geleceğine mala gelsin .

Erkekler Ne Diyor 2

• Dayımlarda kuzen ile top oynarken camda beyaz birisini görmüştüm el sallıyor gibiydi 10 yaşıma kadar lamba olmayan yere girmiyordum sonra korkumu yendim panpa karanlıkta duruyorum artık ışık yaktırmıyorum :D

0|1
    0|0
  • Olumden cok daha derin acilarim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...