Anadolu Yakasından Olimpiyat Stadına En Kısa Yol?

Arkadaşlar anadolu yakasından Atatürk Olimpiyat Stadına en kolay nasıl gidebilirim? metro konusunda çeşitli söylentiler var yani aktarmalara herkes farklı bir şey söylüyor. kesin bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Güncellemeler:
dönüşte sıkıntı yaşarız diye arkadaş arabayla gideceğiz dedi. yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler
arabayla gittik iyi ki toplu taşımaları tercih etmemişiz. o nasıl bir stad konumu arkadaş? medeniyetten tamamen uzak bir yere yapmışlar. ikitelli'den çıkmamız 40 dk, başakşehir'den pendik'e gitmemiz 1 saat sürdü. sokak lambası bile olmayan tek şeritli girintili çıkıntılı toprak yolda 40 dk trafikte kaldık. bu sezon maçlara biraz zor giderim.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• metrobüsle merter e ordan metroyla otogar a ordan yine aktarma metroyla kirazlı ya ordan aktarma metro yine olimpiyata :))

0|1
    0|0
    • evet ben de bu şekilde duymuştum demek ki doğruymuş. gidiş neyse de dönüşte eziyet çekcem desene :)

• bu gazla dolar tromso maçına da gittim ben :)) kısmetse gs maçında full tribüne oynarız

• bu tempoda gidersek gs maçı kesin full çeker. taraftar diyodu biletler 100 tl bile olsa doldurcaz o stadı diye gs maçında diye. tromsö maçına göre bu maça gidecektim ve gitmeye karar verdim. gs maçında burda olmayabilirim ama olursam ona da gitmek boynumuzun borcu :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ben işte tamda o medeniyetten tamamen uzak dediğin yerde oturuyorum.. :/

0|1
    0|0
    • Yaa ozur dilerim ben o gun cektigimiz eziyet yuzunden sinirlenip oyle dedim uzulmesene :/

• yahu neyi varmış biyografimin gayet güzel yazmışım işte :D

• çok şizofrence işte :D ya kötü demedim ki çok beğendim zaten güldüm de :D

• Oh,zor ya :/

0|1
    0|0
    • en iyi cevaptaki arkadaş açıklamış o yolu deneyeceğim :)

• nabıcan orda

0|0
    0|0
  • yürüyerek beeeeee

0|0
    0|1
  • Soruna 1 yıldız verdim

0|0
    1|1
    • ben de sana eksi verdim yeter ya ne istiyosun benden of of of...

• Sen bana git başımdan falan diyemezsin. Ne bu cüret ki bana bunu diyebiliyorsun

• bırakmıyosun çünkü yakamı ya bıktım hakaretlerinden nolur git!

• ben de bilmiyorum olimpiyat stadına gitmedim ama gitmek istiyorum

0|1
    0|0
    • yarınki maça gidicem de olimpiyat stadına hiç gitmedim daha önce. metroya hangi durakta inip bincem onu falan öğrenmem lazım bi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gidişi var dönüşü yok. Karşıda konaklayacak bir yer bulmaya bak derim. Anadolu yakasında oturan biri olarak son gidişimde inanılmaz bir eziyet çekmiştim.

0|1
    0|0
    • maçın saati uygun ama geri dönüş için araç bulunur da maşallah 4-5 farklı araç değiştirerek gidecekmişim. metro 3 kere aktarma yapıyor.

• Aksaray'dan gidiliyor galiba...

0|1
    0|0
    • söğütlüçeşmeden metrobüse binip merterde inmeyi düşünüyorum. sanırım ordan metroya biniliyomuş ama kesin konuşacak birini arıyorum.

• Kesin bir şey biliyorum...Özel araçla gitme...

• en iyi bildiğim şey o zaten. otoparkta bile sıkıntı oluyomuş. 7-8 kişilik araçlarla gelin yazıyodu stad açıklamasında. herkes tek bir arabaya binip gelirse yer kalmıyomuş

• avrupa yakasından aksaray kirazlı metrosuna ulaş ordan kirazlıya geç ordan da ikitelli ye artık ordasın!

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|1
Yükleniyor...