Tanımadığınız birine nasıl mektup yazardınız?

Çok fazla tanımadığım birine mektup yazmak istiyorum. Saçma ya da değil bir geçerli nedeni var yazmak istememin. Aramızda duygusal veya herhangi bir bağ yok çok fazla tanımıyorum kendisini. Bir şeyler yazmak istiyorum ama neler yazacağım nelerden bahsedeceğim bir fikrim yok... Siz tanımadığınız birine nasıl mektup yazardınız?

Güncellemeler:
Ağzımın payını verdiniz görevinizi başarıyla tamamladınız. Hakaret edip eleştirmeyi ve her şeyi doğru bir hale getirme konusunda pek azimlisiniz. Dünya çok iyi bir yer olmalı.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kağıt ve kalemle yazarım . selam diyerek başlarım

0|0
    0|0
    • o şekilde her zaman konuşuyoruz. bir mektup muhabbeti geçti ve yazmaya karar verdim

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaaa şekeeeeer demesene öyle ahahha :S Ok kib byeeeee

Amk kezbanı mektupmu kaldı ? =_=

Nasıl yaa ? anlarsana biraz ? :D

0|0
    0|0
    • Tanımadıgın birine mektup yazılmaz ergenler o bir zamanların en önemi iletişim aracıydı face gibi kullanılmıyor mektup sistemi..

• Ne moronlar var anasını ya :D kız insan gibi sormuş nasıl yapabilirim diye. Ya aynı üslupla tavsiyede bulunursun ya da * olup gidersin. Bende şu an hiç tanımadığım birine mektup Yazıcam. bir proje kapsamında yapacağız bunu. Tavsiyelere bakıyorum da gerçekten endişeleniyorum. Sizin gibi beyni kıt, terbiyesi kıyı olan insancıklar anne baba adayı çok yazık

• yaa amk senin dicem ama demiyroum! ne hakkında yazıcaksın adam gibi bir soru sorda ona göre bişi diyelim!:@@@

0|0
    0|0
    • Ne hakkında yazabileceğimi nelerden bahsedebileceğimi sordum soruda dikkat edersen. Lütfen biraz terbiyeli ol, en azından tanımadığın kişilere karşı.

• Kızın değilim. Teşekkür ederim konuyla ilgilendiğin için iyi günler.

• rica edeirm abla!

• sıcak bir yaz günü idi. diye başlarsın...ben kendimi bu şekilde tanıttım.roman gibi anlayacağın...

0|0
    0|0
  • uzaylı oldunu biliyorduk:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım bende aynı şeyi yapıcam. (gönderi tarihini göremiyorum cihazımda sorun var) nasıl ilerleme kaydettiğini benimle paylaşırsan çok mutlu olurum. Yüreğinden öpüyorum, yüzyıla yenik düşmeyişini kutladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...