Kendinizi koruyabilecek kadar güclü müsünüz?

Hayatta çeşitli tehlikeler var...Maddi olsun,manevi olsun insanı üzebilecek,canını yakabilecek çok şey var ne yazık ki...

Çoğu olay karşısında dünyanın.insanların gidişatını şöyle bir düşünür ve korkuya,endişeye kapılırız ya...bahsettiğim tam olarak bu aslında.

Peki tüm bunlara karşı kendinizi koruyabilecek kadar güçlü olduğunuzu düşünüyor musunuz? Ve bu gücü en çok kimden,neyden alıyorsunuz?

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• valla fizğmde güçlü olsa trilyonerde olsam ağada paşada olsam allaha sğnırdım.en çok sabrı allahtan diler,fenalıktanda ona sığnır,dualarmı isteklermide ona yaparım şüphesiz iyiyde kötyde verir.iyiye hala dua eder,kötyede sınanmam der kabul eder yine çağresni allahtan dilerim...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1|0
    0|0
  • mental ve giziksel olarak evet...

1|0
    0|0
    • Fiziksel mi demek istemistiniz beyefendi?

Sayet öyle ise zihinsel ve fiziksel olarak güclü olmaniz oldukca güzel,oldukca önemli.

• :) hayır neden kabalık olarak algılamam:)

• Tesekkür ederim nezaketiniz icin. :)

• Hem fiziken hemde ruhen kendimi ve sevdiklerimi koruyacak güce sahip olduğumu düşünüyorum. Bu gücü kendi mücadeleci ruhumdan alıyorum.

1|0
    0|0
  • Guclu dostlarim var

1|0
    0|0
  • Evet yoksa çoktan ölmüştüm.. Bir kıza nerdeydin diye hesap sordum oda iyi bir yerde çıktı nasıl cevap vermeliyim sence ?

1|0
    0|0
    • Allah korusun da beyefendi...ben sanirim tam olarak anlayamadim sorunuzu kusura bakmayin?

• Üslubunuza biraz dikkat ederek konusursaniz sevinirim,hic tanimadiginiz ve samimiyetinizin olmadigi birine "yavrum" seklinde hitap etmeniz hic hos degil.

Osmanlica bildigimi iddia ettigimi de animsayamadim.Nereden vardiniz bu kaniya?

• Kötü oldugunu söylemedim ben de,sadece hos olmadigini belirttim.Yani hosuma gitmedigini.

Üslup önemlidir cünkü...Konusulan konudan bile daha mühimdir cogu zaman.

Sizi hatirladim ayrica.

iyi aksamlar.

• akıl en önemli savunmadır...

1|0
    0|0
  • Bu gücü bazen kendimde bulamıyorum... :(

1|0
    0|0
  • Olm neyin kafasındasındasın?

0|0
    1|1
  • 30 yasındayım 1 kurus birikmiş param yok (: allaha emanettim, allaha emanet gidiyorum, hayırlısı...

1|0
    0|0
    • Hayirlisini dilerim ben de sizin icin.Fakat tevekkül önemlidir.

Tesekkür ederim cevabiniz icin.

• Peki o halde... :)

• gücümü spordan ve sertliğimden alıyorum

1|0
    0|0
  • yok herkes beni döviy:D

1|0
    0|0
  • Ben gücümü ıspanaktan ve kılıcımdan alıyorum . güç bende artık

1|0
    0|0
    • Tesekkürler cevabiniz icin.

Ispanak saglikli ve faydali bir besindir. :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...