Sevgilimle bir tartışma oldu benimle ne için barıştın dedi bende bunları yazsam?

seninle ne için mi barıştım ?

seninle bu sefer farklı olcağını düşündüğüm için, bu sefer seninde benim gibi herşeyden önce önceliğinin ben olcağına inandığım için

beni kandırmıycağını sadakatsizlik yapmıycağına inandığım, bu sefer beni anlıycağını bana saygılı ve daha iyi davranıcağını düşünüğüm için.

Benim önem verdiğim şeylere bu sefer seninde önem verceğini düşündüğüm için seninle sensiz geçen günlerimin boş geçtiğini bildiğim

ve hayatımın boşa geçmesin istemediğim için.

BEN GENÇLİĞİMİ sadece seninle yaşamak,

hayatımın geri kalanınıda senin kalp atışlarının verdiği huzurla geçirmem gerektiğine ve bizim aşkımıza inandığım için en çokta kendi aşkıma inancımdan.

Kalan ömrümü seninle heba edilecekse heba edilmesi ya da dolu dolu yaşanıcaksada öyle yaşamak için ki ben sadece mutlu etmek ve mutlu olmak için burdayım.

hayatın verdiği her zorukta senin yanında olmayı istemek ve aynı şekilde seninde yanımda olduğunu bilip güç almak için

yani... seni sevdiğim için beni sevdiğini hissettiğim için.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun erkek dilindeki karşılığı şudur : tamam bu kıza tasmayı taktık önümüze bakalım

0|0
    0|0
    • :( dedim bile tü allah bni kahretmesn ! ama öyle değil bunalara kapılma dedim sonunda benim canıma tak ederse ki az kaldı çeker giderim dedim

• ahaha Allah seni napmasın şarkıya bak :) tamam dnliycem :)) sagol

• sende sağol :)

• sen de onları yaz bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...