FBliler cristianı 11de görünce hayattan soğuyorum sizdede aynı şey oluyomu

en sonunda sow bile isyan etti meireles cristian iyi ama yaratıcı oyuncu değiller dedi bu cristianı bursaya versek yedek kalır bunu göremeyen hocalarla çalıştık sowun solda kuytun sağda oynamasını saymıyorum ble

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• baroni yeterli bir oyun kurucu olamadı

0|0
    0|0
    • baroni zaten oyun kurucu değilki aykutun alex alerjisi sonrası takımı dahada defansif oynatmak için onu ileri attı Selçuk şahinden beter oldu ilerde

• aynen ondan bir alex olması beklendi,her serbest vuruşun başında ama boşuna.

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz o armayı başınızda taşıyorsunuz ama o müsait bir yerinde taşıyor buna da üzülmelisiniz;

link

0|1
    0|0
  • cristianı 11de görüyorum ama sahada göremiyorum ben, adam yürümüyor bile. yerine volkan oynasa daha yararlı olur o derece..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• topal ve emre düzelirse cristian yedek kalır

0|0
    0|0
  • hayret lan tarihte ilk kez benle aynı kafada düşünen bir fb li gördüm şaşkınım rekabetin dışında sadece futbol konuşursak ewet sow u ne zaman sol acıkta görsem gülme krizine giriyorm bu kadar büyük saçmalık olamaz 10 tane orta saha alıyolar bir tane sol açık almıyorlar kepazeliğe bak

0|0
    0|0
  • adam en önce bencil (Fbliyim)

0|0
    0|0
  • Baroni pişmanlıktır.

0|0
    0|0
  • Topal - emre veya Emre - Miereles olabilir...

Baroni yine iyide bizim Selçuk Sahin yüzünden artık futbol seyretmeme durumuna geldim

0|0
    0|0
  • keske sadece sogusam :) yenildik diyorum okadar hiz var teknik ve oyun okuma yok...

0|0
    0|0
  • Meireles ve cristianı hiç begenmıyorum salıh bıle bunlardan daha ısteklı

0|0
    0|0
  • evet formayı naptı o öyle

0|0
    0|0
  • cristiana hakaret etmeyin ya oynuyor işte ama ilk 11 i kaldıramıyor bugünlerde

0|0
    0|0
  • Onu bunu bırak Moussa Sow Sivasspor maçı 18'ine alınmadı...

0|0
    0|0
    • gitmek istiyor deniliyodu gitmek istiyosa aykutun bütün yalanları birbir ortaya çıkacak bakalım nereye gidiyor kaç paraya gidiyor 10a 12ye satılırsa anlaki doktor karanlık değil aykut karanlıkmış

• sarının yanında lacivet görünce hayattan bağlantım kopuyor iğrenç

0|0
    1|0
  • aynen ya soğuduk

0|0
    0|0
Yükleniyor...