Bu durumda siz ne yapardınız ?

2,5 senedir beraber olduğunuz insan bir gün gelip size benim ailemle sen yapamazsın bilmediğin şeyler var zamanı gelince öğreneceksin ama şimdi bitirmemiz gerekiyor ama seni kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum inan bana dedi ve siz donup kaldınız birşey söyleyemediniz sadece HOŞÇAKAL demekle yetindiniz. sonradan konuşma fırsatınız olsa ne söylerdiniz ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• annesının sozunden cıkamayan sut cocugudur belkıde.annede ona kendı akraba cevresınden bırını bulmustur senınkınınde mecburen ayrılması gerekıyor buldugu bahane ıse cok komık keske oturup herseyı senle acık acık konusabılseydı vede aılesıne karsı dık durabılseymıs.

1|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum.

• gercek boyleyse 2.5 yılına yazık olmus.ayrılmakta senın hayrına.evlenmıs olsaydınız senın koca bır tane degıl tum aıle olurdu.annesınden ızınsız cocuk bıle yapamazdınız...

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıkılmış ve artık boktan şeyleri mazeret ederek ayrılmak istediğini düşünürüm.. 2,5 yıldır ailesi nerdeymiş

1|0
    0|0
  • konuşma fırsatım olsa konuşmazdım herhalde

1|0
    0|0
  • gay olursun inş dinimiz amin derim:D kız olsam ya da baktığın bütün kızlar lez çıkar inşallah :D

1|0
    0|0
  • durum neymiş hacı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence hoşçakal dememeliydin :)konuşmalıydın aslında o anda içinden ne geçiyorsa söylesen iyidi:)

1|0
    0|0
  • Bahane olduğunu düşünürüm dediklerinin. Bir şey söylemem.

1|0
    0|0
  • fena bir durum ve 2,5 seneden sonra. diyecek söz bulamadım gerçekten.

1|0
    0|0
    • ben de öyle sadece hoşçakal diyebildim.

• canım ne diyim hayırlısı olsun. içinden nasıl geliyorsa öyle davran öyle yap.

• amin canım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.

• senın uyum saglayamıycagını 2,5 yıl sonra mı anlamıs ! Senın duygularınla oynamıs resmen , ne hayallerın vardır kım bılır, ahh erkekler , sıkmamaya calıs canını yakında cıkar kokusu...

1|0
    0|0
    • hayal kurmamak gerekiyormuş demekki. büyük bir yıkım oldu benim için inan.

• hayırlısı olsun hakkında umarın cok daha mutlu olursun .

• inşallah canım teşekkür ederim.

Yükleniyor...