Kaan göktaş ve nilgünün sünnet aleyhinde yazdığı kitaplar..

Halkında.ne düşünüyorsunuz..kitaplar sırasıyla şöyle nil sünnet kaan olduda bitti maşallah..ve aslında doğiştam yaradılışımızda bir anormallik olmadığını yazıyor ve dinde yoktur sünnet gelenekselleşip dime girince dinileşmiş bir adettir diyor..siz ne diyorsunuz ve bu kotaplardan etkilenip oğullarını sünnet etmeyen aileler sizce ilerde oğulları problem yaşarmı..yani sonuçta azınlıktalar..peki birde şöyle sorim..müslüman bir ülkede doğan çocuğun bedenini seçme hakkı yokmudur..?

Güncellemeler:

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tırıvırı işler bunlar. Eğer araştırırsanız sünnet sağlık açısından iyidir.

0|0
    0|0
    • Evet sünnet iyi olabilir ama bor insanı psikolojik baskı aracına dönüşmesi, sünnetsiz adamın türk ladını bulamayacaği inancı ve beden seçiminin olamamsı kötü..hıı birde sünnet sağlık için bir parça iyi olabiliri belki ama bu ölüm kalım durumu hariç bir insanın swçimini elinden almak manasına gelmez sonuçta kendi isteğiylede olabilir ya da temizlenip olmayı gerek görmeyedebilir..vede cinsel tatmine öyle ulaşmakda isteyebilir..anladın heralde..

• Gizli olmalı o zmn..güvenilir yerde..

• Olabilir.

• canı isteyen sünnet olur istemeyen olmaz kimse yargılayamaz laf eetmeye hakkı yoktur

ben sünnetsizim mesela ne yapacaksınız gelip ascanız mı sünnet mi edeceniz kelimei şehadet mi getirteceniz zorla

0|0
    0|0
    • Yok onu demedim moruk..! Ben iki türlüde makbul olduğunu biliyorumda hatta oğullarımada veto hakkı tanımayı düşünüyorumda halkın nabzını ölçüyorum..senle derdim yok..

Yükleniyor...