Vücudumu morartana kadar dövdü ve hiç bir şey olmamış gibi evime geldi. Siz olsanız ne yapardınız?

ablam evli ankarada yaşıyor. üç yıl önce ankaraya gitmiştim. hiç bir neden yokken ablamın eşi beni yere fırlattı ve vücudumu çürütene kadar dövüp evden kovdu. annemde vardı ve hiç birşey yapamadı. bu olayın ardından istanbula geldik. tam üç yıldır o pislikle muhatap olmuyorum ömür boyuda olucağımı sanmıyorum. önceden bir kaç kez konuşmaya ve özür dilemeye çalıştı ama ben hep kaçtım yanıma gelmesine izin vermedim. bugün istanbula geldiler oda geldi. ve evde nefes alamıyorum. odama kapattım kendimi. gidicek bir yerimde yok. elim ayağım titriyor. ne yapıcağımı şaşırdım. siz olsanız ne yapardınız? :(

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• eline XL 1 kürek sapı al onunla kov evden. Darılma ama annen de bir hoş sana yapılanları bildiği halde size getiriyor. Ben anne olcam kendi ellerimle kovarım. Kızımı boşyacaksa da boşasın hiç bir şeyi takmam. Ben olsam kovardım enişteyi ablam şu diyecek olursa onu kovardım

1|0
    0|0
  • hakedene herşey müstaaktır bence acıklarından yararlanın ona acı cektirmeye calısın saklamak yerıne onun saklamasını saglayın

0|0
    0|0
  • Ruh hastası mı o ya.Aynı evde kalma bence.

0|0
    0|0
  • Kanka gel florya da takılalım xdd

0|0
    0|0
  • Annen Nasıl kabul etti?

0|0
    0|0
    • kızının eşi olduğu için. eğer kabul etmese affetmese ablamı ve torunlarınıda göremez. yani anlıycağın yapayalnızım bu konuda.

• Kaçıncı yüzyılda aşıyoruz böyle şeyler daha halen varmı. Kocayısla konuşmazsak kızımızı göremeyiz :S Biraz tuhaf bir durum. Ailen dahil bu düşünceyle yapabileceğiniz hiç bir şey yok tepki vermemişsin bu saatten sonrada vermenin bir anlamı olmaz. Ama bildiğim tek bir şey var Hiç kimse hiç kimseyi durup dururken heryerini morartana kadar dövmez.. Bu lafa çok inanırım Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...

• bir yanlısını görmüski dövmüs durduk yere ne diye dövsün anlam vermek zor bence herseyi anlatki bizde ona göre yorum yazalım dimi

0|0
    0|0
  • benim eniştem ablama böyle bişey yapsa ona etek giyidirim

0|0
    0|0
  • Ben olsam kafasını duvara sürterdim.

0|0
    0|0
  • adam ruh hastası mı ya? neden durduk yere dövüyor ve kimse bişey diyemiyor?

0|0
    0|0
  • Evde baban felan varsa sende onu evden kov.

Sinirden terledim yeminle.

0|0
    0|0
    • evden kovamam. babam annem karşı çıkarlar. ablamla aramız çok iyi. çok seviyorum onu. kovarsam oda gider. olay çıkar evde

• evdekiler asla benim istemediğim birşey için zorlamazlar. annem babam rahat insanlardır. ben ne dersem o olur. gerekeni onlarla konuştum ve hiç böyle birşeye kalkışmadılar. tam aksine psikolojim bozulmasın diye uzak tutmaya çalışıyorlar.

• Ya herşey bir yanada Babanın tavrına hayret ettim.Ulan benim çocuğumu kim dövebilir.

Babanın yapacağı şey adamı kovmak ( gidip adamı dövmesine gerek yok ) ki ben olsam döverdim.

ablan kocasından ayrılmak istemezse onuda kovması lazımdı.

• Bence evde rahatça dolaş ve o yokmuş gibi davran.

0|0
    0|0
  • Evde yokmuş gibi davranırım

0|0
    0|0
  • Kovardim eve almazdim bide akilli seni dövdügü zaman darp raporu alip savciliga neden sikayet etmedin o serefsizin yaptigini yanina kar biraktin

0|0
    0|0
    • o an koşullar gereği yapamadım. evden kovamam. babam annem karşı çıkarlar. ablamla aramız çok iyi. çok seviyorum onu. kovarsam oda gider. olay çıkar evde

• misilleme zamanı gelmiş bence ama bunu yapacak bir yakının yok galiba iyice dövüp evden kovsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öncelikle herşeyi net ve eksiksiz anlattığına emin misin çünkü hiçkimse sapık veya altında başka neden yatmadığı sürece bu konumda şiddete kalkışmaz(ki ne olursa olsun kimsenin şiddet uygulama hakkı yoktur!),ama gerçekten herşey böyle oldu eksiksiz diyorsan öncelikle ailen nasıl olurda bu şerefsize haddini bildirmez,hele ablan kardeşine durduk yere şiddet uygulayacak kadar psikopat kocasını nasıl idare ediyor,sana tavsiyem ailene bile güvenme senin arkanda durmamışlar buda seni o şerefsiz gb lere açık hedef yapar.bugün döven yarın daha başka şeylerde yapar uzak dur derim.benim kocam yapsa kapının önüne korum ,çocuğuma yapsa alnını karışlarım şerefsizn sinirlerim fırtladı valla...

0|0
    0|0
  • o nasıl anneymiş ya bişey yapamamış benm annem olsa kaldırır yere çalardı onu bide bana kmse vurmaya cesaret edemez o kmki bana dokunuyo..

0|0
    0|0
  • Annen ve ablan bu olay karşısında nasıl sessiz kalıyorlar ya? vicdansızlık bu.

0|0
    0|0
  • Polise haber versene? yasin kac? ablamin hatri icin susuyorum diyeceksen hayatinin en buyuk hatasini yapiyosun kardesim

0|0
    0|0
    • 29 yaşındayım. bu olayın üstüne 3 yıl geçti. buncu zaman sonra şikayet etsem kanıtlayamam ki. kimse yanımda değil çünkü. annem asla ben gördüm biliyorum demez. kızını ve torunlarını kaybetmemek için susar :(

• anlattım. dedi ki.. merak etme asla senin yanına yaklaşmıycak asla konuşmaya çalışmıycak. ben gerekeni onunla konuştum dedi. zaten iki gün durup gidicez. takma kafana dedi. ablam melek gibidir. çok seviyorum onu ve çocuklarını. şimdi kovsam evde olay çıkar. ve o küçücük çocuklar mahfolurlar. annem bu yüzden sus diyor zaten. çocuklar için

• 2 gun dayan ya da akrabalarina birisine git

• Annen öz değil anladık

0|0
    0|0
  • Çıkar ağzıma geleni sayar defolmasını söylerim .

0|0
    0|0
    • evden kovamam. babam annem karşı çıkarlar. ablamla aramız çok iyi. çok seviyorum onu. kovarsam oda gider. olay çıkar evde

Yükleniyor...