Bu durumu yaşayan var mı?

Evde canım sıkılıyor, biriyle gezmeye bir yerlere gidiyorum o zaman da bir an önce eve gelmek istiyorum Bu durumu yaşayan var mı? Psikopat falan mıyım yoksa ben :S

evdeyken sıkıntıdan patlıyorum , dışarı çıkıncada birileriyle bian önce eve gitsem diyorum

Güncellemeler:
şöyle anlatayım bundan 3 ay önce babamın annemi aldattığını öğrendim ve sürekli takip ettim yaptıklarını , üniv kazanamadım dersaneye başladım,arkadaşlarımla sorunlarım oldu çokca.

Bunalımda olduğumdan mı acaba artık hayattan zevk alamıyorum

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• içinizde bir sıkıntı var ondan oluyo muhtemelen hiç bişeyden zevk alamıyosunuz bence bu soruyla uğraşmak yerine dışarı cıktıgınızda o anki ortamdan zevk almaya mutlu olmaya bakın böylece daha mutlu olursunuz

0|0
    0|0
    • içinizdeki acılar sizi yıpratmış.bulundugunuz şehirden bir süre ayrılmak size cok iyi gelicektir cünkü cektiğiniz acıları hatırlanmanız için bir sebep olmıcak onları hatırlatan birşey olmıcak

• evet konuştuk.Haklısınız

• benim demek istediğim tamamen uzaklasmak,içinizdeki acılar bilinç altınıza işlemiş siz farketmesenizde en ufak detay acılarınızı hatırlatıyo alıstıgınız için fark etmiyosunuz buda sizi sürekli huzursuz ediyo dediğimi imkanınız varsa denemenizi tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• :D hahaha aynen sana çekmişim

0|0
    0|0
  • bu nedir ya bütün kızlarda aynı sorun var gel sanada tedavi uygulayayım :):) su an bir arkadaşın daha yardım alıyor benden yalnız +1 isterim ona göre x) x)

0|0
    0|0
  • aynen aslanım :)

0|0
    0|0
  • banada aynısı oluyo cidden

0|0
    0|0
  • olabilir cünkü o seyler cok zor seyler

0|0
    0|0
  • sen kafayı bozmusun:))

0|0
    0|0
  • var çünkü o kişiyle çok yakın olmadığın için yanında olurken bir his oluşuyo rahat olamıyosun yanında yani takılıcak biri değil senin için

0|0
    0|0
  • içine kapanik birisin sanirim...

0|0
    0|0
  • olası. herşey monotonlaştıysa altında psikolojik bir etken mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • seratoninin azalmış

0|0
    0|0
  • sen keşfedilmek istiyorsun ben keşfettim seni

0|0
    0|0
  • sende gezgeleve fobisi var..

0|0
    0|0
  • mal olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sen kalabalığı sevmiyosun sanırım :)

0|0
    0|0
  • hmmm Kayhann diye bir doktor tanıyorum canım git ona tedavi ol bence bişeyciğin kalmaz :D

0|0
    0|0
  • durum aynı

0|0
    0|0
  • Ne istedigini bilmiyorsun sen :S Sevgilisi olmuyan tüm kızların sorunu..

0|0
    0|0
    • yav anlamadım nedir sendeki bu tekmeleme hevesi :)1.5 senelik ilişkim var yeri geliyo ağlıyoruz yeri geliyo gülüyoruz.

• Vadesi dolmuş.. Eskimiştir o artık..

• Boşluk içindesin, benim gibi.

0|0
    0|0
  • dışarıda da evde de ilgini çeken istediğin şeyleri yapamıyosun demek ki sanırım.

0|0
    0|0
    • yani kötü şeyler yaşamışsın ama bir çok kişinin başına da geliyo bu, öyleyse bile artık bunalımdan kurtulman lazım, yeni bir şeyler yap denemediğin, gitmediğin yerlere filan git bilemiyorum

• evet monotonluktan nefret eden bir insanım bunları yapmam gerek teşekkür ederm

• rica ederim, hiçbi şey için kendini üzmeye değmez biliyosun, kurtul monotonluktan.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...