Göz etrafına beyaz makyaj yapılmasının amacı ne ?

sokakta görüyorum birçok bayan göz etrafına beyazlaştırıyor bence çok itici resmen pandalara benziyor pandaları çok severim ama insanda böyle olması çok itici,böyle makyaj yapılmasının amacı ne ? güzel olduğu mu sanılıyor ?

link

link

link

Güncellemeler:
burdan pandalardan çok özür diliyorum nesilleride tükenme tehlikesiyle karşı karşıya hayvancağızların :((

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

• link 1 guzel digerleri cok kotu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Normalde gözleri belirginleştirmek için yapılır güzel durur ama linklerdeki gibi aşırıya kaçınca palyaçoya benzeyebiliyosun

1|1
    0|0
  • link1: Bu tarz makyajlar genelde burnu büyük olanlara yapılıyor, burun kinci plana atılıyor ve göz yanılmasıyla daha küçükmüş gibi görünmesine sağlıyor

link2:neyin peşşinde bilmiyorum:D

link3: içe doğru yapıldığında hafif şaşımsı (şeker) ve çekik görünümü verilir.

tüm bunlara makyaj sanatı pardon makyaj hilesi diyoruz:)

0|0
    0|0
    • sonuç olarak panda gibi görünmelerini değiştirmiyor :D

• ve o yaptıkları ne makyaj sanatı nede makyaj hilesi düpedüz "makyaj hatası" :D

• bunun amacı yüzü aydınlık göstermek bir yandan gözaltındaki pürüzleri örtmek ama bencede çok saçma. çok kötü duruyo

0|1
    0|0
  • gözlerindeki koyu halka görünümünü kamufle etmeye çalışıyorlar. fakat çok abartmışlar gece makyajı olduğundan

0|1
    0|0
  • göz çevresini aydınlatmak için.ama bana da hiç doğal gelmiyo

0|1
    0|0
  • göz altı şişliklerini ve morluklarını gizlemek için sanırım ama abartınca zombiye benziyorlar

0|1
    0|0
  • bence de çok itici araba farı gibi dolaşıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Bazılarının gozaltı mor oluyo ya da hafif koyu.o yorgun gorunumu kaldiriyo daha canli duruyor. Ben aydinlansin diye yapiyorum.goz makyajini daha guzel gosteriyor.ama tabi tebeşir gibi alip surmuyosun bembeyaz tonu falan var .kim o panda gibi yapan

0|0
    0|0
  • Zevklerin tartisilmadigini biliyor olman gerekiyordu.

Birilerini begenmiyor olman sana kabalik yapma hakki vermez.

0|0
    0|0
  • Yorumlama hatası onlar :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum cok itici onlar farkinda degiler bu buyuk hatadan bunu gozalti koyu oluncu yaparlar ki gorunmezsin diye cunku koyu yorgun bir ifade verir .. inan hic makyaj yapmak daha iyi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • göz altı morluklarınnı görünmemesi için birde 2v numaranın amacı ne benn onu anlamadım:)

0|0
    0|0
  • Bazıları abartıp makyaj hatası yapıyor bunu,doğru yapan az. Ama bu makyaj gözleri belirginleştirmek ve aydınlatmak için yapılır.

0|0
    0|0
  • büyük gösteriyor gözleri

0|0
    0|0
  • aydınlatıcı :D asfdsddsdf

0|0
    0|0
  • gözler daha belirgin olsun diye, bide özentilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 2. linkte koptum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...