Erkekler çalışan kadın mı sever, yoksa ev işleriyle meşgul olan kadın mı ?

Bir erkeğe en çok hangisi cazip gelir.

Sorum özellikle erkeklere,

elinize bakan kadın mı size cazip gelir, yani ev hanımından bahsediyorum.

yoksa güçlü ekonomik özgürlüğü olan kadın mı ?

Güncellemeler:
yani oy çokluğuyla çalışmaktan yanayız :)

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• ev işleriyle meşgul olan

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çalışan kadından sadakat beklemem. Böyle evde iş güç yapsın çocuklarla eğlensin yeemekler yapsın böyle işten geldiğimde açsın kapıyı tüm derdim tasam evin dışında kalır :)

2|1
    0|0
  • Çalşan kadın hem ekonomik açıdan ezilmez.Hemde kendi ayakları üstünde durabildiğini gösterir.Bana sorarsan gündüz çalışan işten gelincede kocacığına güzel güzel yemekler yapan kadın tapılası kadındır.Öyle kadın bul yalıyım onu ahaha :D

1|0
    1|0
  • 2 side birini secme hakkim yoksa

1|0
    0|0
  • beni gerçekten sevicek kadın ister çalışsın ister çalışmasın o onun kararı kısıtlamam

2|0
    0|0
  • Onun paşa gönlü ne isterse odur...

1|0
    0|0
  • canı hangisini istiyorsa onu yapsın. ben o şekilde daha mutlu olurum. ama sakın ekonomik özgürlüğü var diye şımarmasın.

1|0
    0|0
  • Çalışan, aile bütçesine katkıda bulunan kadın.

2|0
    0|0
  • ömrünü bana adamış olsun isterse dünyanın en zengini ya da fakiri olsun fark etmez

2|0
    1|0
  • çalışma gerekiyor ama şunu gördüm ki çalışan kadın erkeğe muhtaç değil ve erkeğe kafa tutuyor

1|0
    0|0
  • Aslinda bu konuda farksizim guclu kadin severim ama ev islerini benden bekleyecekse kalsin.. hamarat kadin severimama uretken guclu degilse o da kalsin... ben uretken yenilige acik monotonlugu kabullenmeyen maddiyatla kendini sinirlandurmayan bir kadin isterim

1|0
    0|0
  • Çalışan kadın

1|0
    0|0
  • Çalışan kadın severim ben.

1|0
    0|0
  • Istememm yani parasida kendinde kalsi ama bir dayanaği olmali :D

0|0
    0|0
  • genelde aşık olurken mantıklı davranamıyorum artık ne gelirse :D

1|0
    0|0
  • çalışan kadın.

0|0
    0|0
  • Yaptığı işe bağlı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elinize bakanmış haha gülesim yoktu gerçekten :)

Iş sahibi olup da evde oturup çocuklarına bakmayı tercih eden anneler de var

Şahsen ben meslek sahibi olacağım ama asla çocuklarımı başkalarına baktırmam.

4|2
    0|0
    • tabir bu :) ele bakan :)

• hadi bnide engelle gulo:D super yorum katiliyorm size anlayisina sokam soru sahibininde salla allahn cahili

• Su Kezban ismini bu sekilde kullanmayin. Ne terbiysiz insanlarsiniz siz. Siz oyle insanlarsiniz ki bu hayatta asla tam olamayacaksiniz. Sizin felaketinizde bundan olacak. Sizin dusunceleriniz kisa yorgan gibi, yukari ceksen ayaklariniz, asagi ceksen basiniz acik kalacak. Su yaptiginiz yorum tarzi bile ne kadar yarim oldugununu bagiriyor...

• ben calisamaktan yanayim ama bu demek degil ki esimle hic vakit gecirmiyecegim cumartesi pazar var :) artik ev bir kisiyle donderilmiyor ben calisirim biraz katkida bulunurum benim erkegimde calisir :) herkez gorevini bilecek ..:)

1|0
    0|0
  • kendine güvenmeyen erkek eşinin çalışmasını istemez

1|0
    0|0
  • calismak daha iyi yaaa

0|0
    0|0
  • erkegine bagli kime oyle der kimi boyle ahanda ornekler:D hahaaaha

0|0
    0|0
  • Çalışan para kazanan kadını severler.