Onu anlayamıyorum, sorun ne?

gerçekten anlamıyorum bir erkek ilişkisini neden arkadaşlarından saklar üstelik o kız için hayatında çok fazla şeyi değiştirmişse? lütfen bana akıl verin sevgilim arkadaşlarımı tanıyor onlarla konuşuyor ve bütün arkadaşlarım sevgilim olduğunu biliyor ama onun arkadaşlarının hiçbirinin benden haberi yok :( benim için hayatında çok şeyi değiştirdi düzenli olan ikinci ilişkisi ve bunu düzgün yaşamak için her şeyi yapacağını söylüyor. sadakatinden tek bir an bile şüphe etmem ama neden bunu yapıyo neden beni saklıyo bunu anlamak istiyorum :( yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka sana tam olarak söyliyim ki eğer bahsedilen kız sensen o kişinin arkadaş çevresinde sürtük olarak tanınıyorsun. O erkek seni seviyor ama arkadaşlarının gözünde küçük düşmemek için kimseye söylemiyor. Daha önce onun bir tanıdığıyla birlikte oldunmu hiç?

0|0
    0|0
    • arkadaşlarının hiçbiri beni tanımıyo aynı şehirde okumuyoruz bile . ben de onun arkadaşlarından hiçbirini tanımıyorum. benim hakkımda öyle kötü düşünecekleri biri de değilim

• nasıl davranmalıyım sence gerçekten berbat hissediyorum :(

• Söylemiyo diye söyleyene kadar soğuk davran amk

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadas cevresındekı ımajına ya da cızdıgı profıle sen uymuyorsun o yuzdende senı hıckımseyle tanıstırmıyordur.yada senden sakladıgı onemlı bır seyler varkı senı cevresıne yaklastırmıyor, ogrenmenden korkuyor kanka ..:))

0|0
    0|0
  • bence alternafleri yaratmak için anlatmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...