İlla futboldan anlayan mı takım tutsun yani?

öz.KIZLAR içn bu böyle bence.bu sitede bir kız bir şey yazıyo yok sen futboldan anlamıyorsun bilmem ne ama eminmki o kişilerden anlayanlara göre takımı için ölecek kişiler bile biliyorum bence çok yanlış bir düşünce sırf bu korkum yüzünden ben buraya yorum bile yazmıorm hadi bilmeyipte konuşanları geçtim de kimse fikir sunamaz mı bu kategoride?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalık tabi ki kızlar da anlarlar hatta bu sitedeki bir çok kız benden iyi takip ediyo futbolu ki sende öylesin sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Futboldan anlamayan da takım tutabilir ama anlamadığı halde burada geyik yapıyorsa o zaman o lafi hakediyordur. Sen daha ofsaytın ve takımının oyuncularının ki,m olduğunu bilmiyorsun ama burada fanatiklerle aşık atmaya çalışıyorsun. Otur oturduğun yerde işini yap. Bırak futbolu konuşmayı.

1|1
    1|0
  • kimden darbe aldın bence açıkla da yardım edelim

2|0
    0|0
    • top ayaktan çıktığı sırada rakip kale çizgisine toptan daha yakın olan oyuncunun durumudur :P bir dönem çok sık kullanılmış bir taktiktir tsubasada bile ne güzel anlatırlardı <3 :D

• ayrıca olsun sonuçta yendiler :D

• Takım tutan bayanların hangi biri furboldan anlıyor ki (istisnalar hariç)

bkz: Geçen sene tribün kapatma cezası küçük bir değişime uğradı.Fenerbahçe maçıydı sadece cocuklar ve kadınlar gitti maça. Maç berabere bitti (hakem fenerin 1 golünü ofsayt oldugu için vermedi) Kadınlar ise kutlamalaar, yendik koyduk falan filan. Kadınlar daha gol olup olmadıgını anlamamıs.Ya nasıl geri kafalılıktır :D skor boarda bakmaktamı akıllara gelmez.Yani anlıyacagın,bir insan çakmadıgı iş hakkında geyik yapıyorsa gerçekten iticidir.Fuboldan anlamaz facebookta saatlerce mac yorumu paylasır"Hadi aslanlar" "Hadi kanaryalar" Ya anlamıyorsa burnunu sokma işte :D

1|0
    0|0
  • Bu düşünce çok saçma bence. Bende erkeğim ama futbolla alakam yoktur sadece takım tutarım o kadar.

1|0
    0|0
  • rahat rahat yorumunu yap keyfine bak kimseye kulak asma herkes bir şeyden anladığını iddia ediyor zaten memlekette önemli olan aklındakileri söyleyip kendini ifade edebilmen sakın sınırlama kendini zamanla özgüven problemine dönüşebilir bu durum yaz aklındaki her şeyi beğenen beğenir katılan katılır katılmayan katılmaz ama sen kendini ifade etmekten asla çekinme :)ayrıca erkeklerden milyon kat daha iyi futbol ve spor konuşabilen kızlar tanıyorum sorun etme yani bunları :)

1|0
    0|0
  • erkek ya da bayan farketmez herkes bildiği kadarıyla yorum yapmakta özgürdür kimse karışamaz ama bazıları var bilsede bilmesede her konuya atlıyor

2|0
    1|0
  • Futboldan anlamasına gerek yok ofsayt'ı bilsin yeter. :)

1|0
    2|0
  • oyle yazanları bende goruyorum hemen şıkayet edıyorum. sızde aynını yapın, kızlar erkeklerden once yorum yapma hakkına sahıpbu sitede korkmayın yazın

0|0
    0|0
  • tutma bizene :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futboldan anlamayabilirler ama spor muhabbetine girdiğinde takımının kadrosunu nasıl oynadığını taraftarının geçmişini azıcık da olsa bilmiyor kendilerini geliştirmiyorlarsa burda yorum yaptıklarında genel olarak erkeklerin hödö hödösüne maruz kalırlar bunu da göze almaları gerekli. Bu aslında sadece burası için geçerli değil bilgi edinip konuşmak gerekli diğer şartlarda gülünç olunuyor.

2|2
    1|0
  • takım tutmak ayrıdır,herkes tutabilir.her konuda olduğu gibi futbolda da bilgili olup konuşursan daha iyi olur çünkü belli bir zaman sonra konu dışında kalırsın ve bilginin yetersizliği yüzünden hiç konuşamazsın.

2|0
    0|0
  • Bu taş bana sanıyorum :) acımadı kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2|1
    3|0
    • Bizi yakışıklı futbolcu ya da sevgili yalakalılığa futbolu takip edenlerle karıştırıyorlar sıkıntı yok Dişi Kartalların erkeklerden bir farkı yok 90 dakika gücümüzün son damlasına kadar aşkımızın arkasında durur bazıları gibi gol kaçınca ayy ofsayt pozisyonunda gool diye bağırmaz Tezahüratımızı da yaparız. Bilgisi olmayan fikir beyan ediyorsa her yoruma açık olacak. ;)

• en güzel taş ?

• Herkes futboldan anlamak zorunda degil ve kimse birini futboldan anlamadıgı için aşagılama hakkına da sahip degil. Olabilir yani futboldan anlıyorsun ama takım tutmuyorsun. Başkalarının dediklerini takma,takarsan ohoo

1|0
    1|0
Yükleniyor...