Sarı saç hakkındaki düşünceleriniz..

Sizce kızlarda sarı saç kötümü duruyo. benim saçlarım uzun ve sarı daha önceden siyahta yaptım karamelde yaptım ama herkes sarının çok yakıştığını söylüyo. ama bende şöyle düşünüyorum sarı renk çok dikkat çekiyo. siz sarı saçlı biri hakkında ne düşünürsünüz güzelmi durur kızlarda yoksa kötümü durur çokmu dikkat çeker size göre

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• nasıl istiorsan öyle yap ya bir ara sarı kullan bir ara kımeal sonra esmerr kafana ne eserse kimin nr düşündüğünü napıcan ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bütüne bakmak lazım

0|0
    0|0
  • ten renginle alakalı bir durum esmer kapkara bir kızın saçlarını sarıya boyatması gerçekten çok gülünç aynı zamanda beyaz tenli hatunlar içinde geçerli kumral veya sarışın ten rengin varsa olabilir hemde çok güzel olabilir

0|0
    0|0
  • sarışşın esmer kumral farketmez bahriyeliler afetmez

0|0
    0|0
  • böyleysen sorun yok :D link

0|0
    0|0
  • Kimine yakışır kimine yakışmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• artik moda degil yaaa

0|0
    0|0
  • Benim saçlarım doğal ve biraz koyu sarı olduğu için pek dikkat çekmiyo.Ama açık renk sarı beyaz gibi olanların fazla itici ve dikkat çekici olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sonradan sarı olanları anlamıyorum ya. çoğunuza yakışmıyor. bırakın o özellik sarı doğmuş olan bizlere kalsın. yok platin yok civciv. çok yapaysınız

0|0
    0|0
    • Peki yakışan hakkında ne düşünüyosun hani çakma sarışın ama çok yakışıyo sarı saç mesela

• beyaz tenliysen, saçların sarı, kaşların siyah kalmıyorsa yakışır. bu da çok az kız da var. ama yine de yapay duruyor.

• Kaşlarım siyah durmuyo beyaz tenliyim herkeste çok yakıştığını hatta deiştirdiğimde sarı saçtan başka renk yapmamam gerektiğini söylüyolar. ama dediğin gibi çakma yani sonuçta orjinal rengi değil. oyüzden değiştirmek istiyorum

Yükleniyor...