Doktor size ''Akciğer Kanseri'' olduğunuzu söylese ve yanınızda da kimse olmasa ne yaparsınız?

Doktor size ''Akciğer Kanseri'' olduğunuzu söylese ve yanınızda da kimse olmasa ne yaparsınız ... ? :(

• Dışarı çıktıktan sonra duvarın bir köşesinde gizlice ağlardım ... :(
    50% (10)0% (0)33% (10)Oy Ver
  • Tedavi olmazdım ve kimseye söylemeden ölümü beklerdim... :(
    10% (2)30% (3)17% (5)Oy Ver
  • İlk olarak anneme ve babama söyleyip tedavi olurdum...
    30% (6)50% (5)37% (11)Oy Ver
  • Diğer ... ( Belirtiniz ... ? )
    10% (2)20% (2)13% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• ilk önce ağlardım sonra aileme söylerdim sonra tedavi yollarını araştırırdım

0|0
    0|0
  • öncelkle endişelenmezdım sadece kalbım bıraz acırdı hayalerım var dünya kötü olsada onların gercekleşmesını isterım sonra aileme sölerdım ama alıştırarak zaten cevremde kimsem yoktr bı üzülürse onlar üzülür sonra yarım kalan ibadetlerımı tamamlardım çünkü benim için yenı baslangıç doguyor ve ibadetlerım bitmeden ölmeyı istemedgım için ALLAH tan yardım isterdım

0|0
    0|0
  • doktor beynimde tümör oldugunu söylemişti ve yanımda kimse yoktu.insan hiç bişey düşünemiyo sadece bakıp kalmıştım eve gitmiştim ve ağlamaya başlamıştım..

0|0
    0|0
  • C sıkkı tabiki:))

0|0
    0|0
  • Korktugum şey zaten başıma gelmiş madem sigara içmeye başlardım.Atın ölümü arpadan olsun.

0|0
    0|0
  • Aile söyler tedavi olurdum.

0|0
    0|0
  • Mal gibi çıkar giderim hastahaneden.

0|0
    0|0
  • Kendime gelmem uzun sürer.Ağlarım ilk başta ama kendimi toplamam gerektiğini bilirim.

Tedavisi neyse olurum.

0|0
    0|0
  • Dışarı çıktıktan sonra duvarın bir köşesinde gizlice ağlardım

0|0
    0|0
  • Anneme ve babama söylermiydim bilmiyorum ama mutlaka tedavi yollarını arardım.

0|0
    0|0
  • sahte bir isimle ülkeyi dolaşmaya başlarım.

neticede artık kaybedecek hiçbir şeyim yokmuş.

0|0
    0|0
  • Kimseye soylemeden tedavi olurdum tek bjr kisiye soylerim oda Ölürsem aileme söylesin diyr

0|0
    0|0
  • sn mi akciğer kanserisin

0|0
    0|0
  • İlk ağlardım sonra ailemle paylaşırdım

0|0
    0|0
  • üzülürdüm aglardim ve bu Rabbimden yardim isterdim ama aileme birsey diyemezdim diyip de onlari üzemezdim

0|0
    0|0
  • bi sigara yakar mutluluklar dileriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Odadan çıkar bir sigara yakarım vay amk derim sonra direk bir kredi çeker yurtdışına çıkardım esrarın dibine vurur kalan günlerimide huzurla geçirirdim tedavi olmazdım ileride nasılsa yine nüksedicek ailem çevrem daha çok üzülecek ama direk ani bir ölümde bukadar acı olmayacak onlar için.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Annemin yanına gidip ona gerçekleri anlatırdım bir sarılır ağlardık heralde :( sonra tedavi olma sürecine girerdik.Eğer ölceksem bile son günlerimi onların yanında geçirmeyi yeğlerim :)

0|0
    0|0
  • Kanka geri kalan hayatını alkol ve uyuşturucu kullanarak çılgınca yaşa bence yapmak istediğin herşeyi yap şimdiden allah rahmet eylesin.

0|0
    1|0
  • Düşünmesi bile kötü ya. Sarsılırdım tabiki ama olan olmuş deyip yakınlarımla paylaşır ve tedaviye başlardım.

0|0
    0|0
  • Tabi kide tedavi olurdum. Neden ölümümü bekleyeyim ki?!

0|0
    0|0
  • Tedavi olmazdım ve kimseye söylemeden ölümü beklerdim...

0|0
    1|0
  • tedavisini araştırırdım.

başka yapacak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...