Galatasaray'a ne oldu ?

Galatasaray'a ne oldu ?

Yine berabere kaldı

• Bence
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nazar değdi
    25% (3)12% (2)17% (5)Oy Ver
  • İlgilenmiyorum
    42% (5)18% (3)28% (8)Oy Ver
  • Her maçı kazanacak değil ya
    8% (1)29% (5)21% (6)Oy Ver
  • Gs yine şampiyonluğun en güçlü adayıdır
    25% (3)41% (7)34% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 17

• terimin davranışlarının ne kadar rahat olduğunu alınan sonuca uzulmedığını gormuşsunuzdur. Terim normalde böyle bir maçta stresten cılgına dönerdi. Ama o kadar nahif o kadar sakindiki, ben vucut dilinden , 2 sene sızı şampiyon ettım avrupada ılk kez çeyrek fınal oynattım e karşılında bana eleman dediniz sözleşme yapmadınız e artık bende yolcuyum milli takıma hadi hoşçakalın dediğini okudum.

0|1
    0|0
  • nazarla büyüğle başkasyla alakası yok herşey ortada takımın kanat oyuncusu yok arkadaş bukadar basit 90 dk takım her atağı ortadan geldi kanatlar resmen ölmüş !

0|1
    0|0
  • Gs yine şampiyonluğun en güçlü adayıdır. Takım çok yorgun ve burak takımın dengesini bozuyor şuan.Takıma renk katacak bir futbolcuda gelmiynce haliyle normal.

0|1
    1|0
  • takım hazır değil bariz ortada ayrıca bilirsiniz bazılarına umut verip onları ağlatarak üzmek daha güzel oluyor bea :) son 2 sezondur yaptığı gibi Galatasarayım yine şampiyonluğun en büyük adayıdır

0|1
    0|0
  • Drogba selçuka hiç frikik kullandırmıyor selçuk bence küskün. Burak ın aklı lazioda oda kötüydü sneijder geldiğinden beri kötü. Sahanın en iyisi musleraydı necatiyi muslera durdurdu ama takım her maç güzel oynayacak diye birşey yok kötüde oynayacak

0|1
    0|0
  • Cok iyi olmus

Bir fenerbahceli

0|1
    0|0
  • Çok da korkulacak bir durum yok, Bursa ve Eskişehir gibi iki zorlu deplasmana gittik arka arkaya ve mağlup olmadık. Seri galibiyetler gelecektir. Ankete dönecek olursak da GS yine şampiyonluğun en güçlü adayıdır.

0|1
    0|0
  • aklılları şampiyonlar liginde birazda o sahanın hali hala kötü futbol şansıda pek iyi değildi + maçın adamı rakip kaleci Boffin dir.

0|1
    0|0
  • Nazar değdi be kanka Terim düzeltir yakında hiç şüphem yok bu konuda sezon sonu yine lider olacağız

0|1
    1|0
  • Eskişehir deplasmanında puan kaybı normal..G.Saray'ı iyice Barcelona yaptınız.

1|1
    0|0
  • Eskişehirspor ile yapılan hiç bir takımın maçı çok kolay olmaz. Ligde olur böyle vakalar...

0|1
    0|0
  • gs yi karıştırmak için terime milli takım dersen olacağı buydu

0|1
    0|0
  • üzülme sezon sonu kupaları kaldırınca unutursun bu soruyu

0|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum...

0|1
    0|0
  • Galatasaray'dan bir cacık olmayacak bir sene buraya yazıyorum

0|1
    0|1
  • ilk haftalar teknik direktörler her taktiği dener. Düzelcez ilerki haftalarda şampiyonuz umarim :)

0|1
    1|0
  • Gs yine şampiyonluğun en güçlü adayıdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...