Hijyen konusunda ne kadar dikkatli ve uyarıcısınız?

Hijyen konusunda ne kadar dikkatli ve uyarıcısınız?

örneğin ekmek alırken birçok ekmeğe dokunur musunuz ya da dokunanları bir şekilde uyarır mısınız?

burnunu karıstıran ya da wc den sonra elini yıkamayan birini gördügünüzde o insanla tokalasmaktan kaçınır mısınız?

özellikle otobüsten inip eve geldikten sonra ilk işiniz elinizi yıkamak olur mu... gibi gibi gibi..

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• mesela: uzun yola gideceğim zaman tuvalete gireyim hiçbirşey yapmayayım yinede ellerimi yıkarım psikolojik olmuş .

nemli birşeye donununca yıkarım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• milletı uyarmam ama ben dıkat ederım dıyım :)) ne dıycemm adam wc den cıktın elını yıka ekmegı elleme kardesımmm cek elını burnundann .. oda dıycek sana ne manyakk :)

1|0
    0|0
  • dağınımdır ama hijyene çok önem veririm.

0|0
    0|0
  • Başak burcuyum ve titizliği doruklarda yaşıyorum maalesef bazen zor oluyor takıntı gibi. Durduk yere evi temizleyesim,duş alasım geliyor. Günde 5 6 kere duş aldığımı bilirim. Ama kimseyi uyarmam herkes kendisi düşünmeli.

0|0
    0|0
  • ben hijyen konusunda takıntılı biriyim ve bundan kurtulmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • çocukları uyarıyorum da kazık kadar olmuş el yıkamayı alışkanlık haline getirmemiş medeniyetsizlere birşey denilemiyor.dışardan eve her geldiğimde elimi yıkarım.

0|0
    0|0
  • Yola tükürenlere sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • ekmek konusunda o anki psikolojimle alkalı uyarıp uyarmamam ama rahatsız olurum tokalaşmaktansa kesinlikle kaçınırım fazla mide bulandırıcı ve mikrop bunlar yani eve gelince ilk işim her zaman el yıkamak olmuştur

0|0
    0|0
  • günde 10000 kere el yıkıyorum artık sen düşün ne kadar hijyeniğim değilim

0|0
    0|0
  • okb ye hijyen sorulmaz :P

0|0
    0|0
  • Bende el yıkama hastalığı var .Sürekli elimi yıkıyorum:D

Dikkat ederim hijyene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İşedikten sonra yıkamam gerek yok ellemiyorum bile salak mıyım yıkayayım. Burnumu karıştırdıktan sonrada yıkamam sadece evde karıştırıyorum ama yemekten önce yıkadığım için sıkıntı olmuyor veya dışarıya çıkmadan önce yıkarım.

0|0
    2|1
  • özellikle yeyip içtiğim nesneleri (bardak, çatal vs.) kimse ile ortak kullanmam, kullanmadığım gibi kimsenin de dokunmasını istemem. bana ait olan cips paketine kimse eli daldırsın istemem, avcunu aç vereyim derim. tarak, havlu vs gibi gereksinimler ortak kullanmam. bunları da arkadaşlarıma ve tanıdıklarımher zaman hatırlatırım ve onları uyarırım.

0|0
    0|0
  • hergün 2 kere banyo yapmadan uyuyamam dişlerimi fırçalamadan uyuyamam

en ufacık lekeli elbsieyi giyemem

0|0
    0|0
  • İşyerinde sprey şeklinde kolonya bulunduruyorum. Gelen giden çok oluyor. Birisiyle tokalaştıktan sonra ellerime sıkmazsam rahat edemiyorum. Tokalaşmasakta şöyle japonlar gibi eğilerek selamlaşsak keşke.

0|0
    0|0
  • Çoook önem veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...