KS'deki yaş sınırını nasıl buluyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar. KS'de bildiğiniz üzere yaş sınırı uygulaması var. 18 yaşındakilere üye olma hakkı tanınmıyor. Olsalar bile yaşının küçük oldugu farkedilince banlanıyor. Ben şahsen bunun olmamasından yanayım. 18+ sınırı yerine 12+ olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü onlarında yardıma ihtiyacı olabilir. KS'ye girip özgür bir şekilde sorularını paylaşabilmeliler. Sizlerin fikirleri neler bu konuda ?

Güncellemeler:
18 yaşındakilere üye olma hakkı tanınmıyor. demişim -18 yazacaktım pardon :)

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aklın yaşla ilgisi pek yok ama cinsellik bölümü olduğu için +18 olmalı yaş

0|1
    0|0
    • Hocam diyorumki cinsellik bölümüne +18 yaparlar. 13 yaşındakiler giremez. :) Yanlısmı söylüyorum acaba.

• TC Kimlik Sorgulama sistemi eklensin o zaman. Bunlarıda benmi akıl edeyim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• +18 olmasından yanayım..kim o bebelerin altını değiştircek mamalarını yedircek..hem burda cinselik kategorisi var

0|0
    0|1
    • Bebe dediğiniz insanlar kim bilir ilerde sizden üstün olacak. Siz küçük sevgisini tadamamışsınız .

• +12 olursa ben bu siteden cikarim

0|1
    0|1
    • Aramızda +18 olmasına ramen +10 olanlar bile var :) Farkındamısınız acaba ?

• Olmamali ya cinsellik kategorisini kaldirmalilar ya da ufacik bebeler yasinin geregi olmayan seyler ohrencekler

• İnsanları bebe demeyi bırakıp kendinizi sorgulamalısınız. Bazı bebe diye hitap ettiğiniz insanlar sizleri kolaylıkla alt edebilir. Akıl yaşta değil baştadır demişler.

• kanunen 18 yaş altının cinsel içerikli yayınlar izlemesi,okuması yasak.Cinsellik kategorisi olmasaydı dediğin olabilirdi.Ama şu durumda site olmamaları daha mantıklı.

0|1
    0|0
  • Bence iyi böyle.

0|1
    0|0
  • +23 olmalı.çoluk çocuklarla ugraşıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok ya +18 olması çok iyi.

0|0
    0|0
  • +18 olduğu halde bu kadar kendini bilmez var bu yüzden kaç düzgün insanın ksyi bıraktığını gördüm

0|0
    0|0
    • Doğduru hocam. Küçük olupta 18 yaşındaki insanları geçebilenleri gördüm. Herşey akılda bitiyor.

• işte böyle sitelerde akıla bakmıyorlar mecburen soru sorarken hep yaşlara dikka edicekler başka çare yok

• adminlerde bebek bezi satsın:):):):):)

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

Burada cinsellik bölümü var, küçük yaştaki çocukların aklını karıştırmak doğru değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...