Ahh erkekler ahh, neden?

Yeni ve kavga gürültüyle ayrıldığınız sevgilinizi anımsatacak profil fotoğraflarını neden kullanırsınız? Mesela 1 senedir, birlikteyken minik kedicim dediğiniz biri var, ayrıldıktan sonra profile neden minik kedisi olan seksi bir kadın koyarsınız? Onu gördükçe aklınıza gelmez mi?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen de amma abarttın yahu. adam sevmiyorsa bitmiştir. seviyorsa zaten ayrılmazdı

0|0
    1|0
    • Abartmak değil. Kendine acı çektirmeyi seven hasta biri sanırım da bu da o hareketlerinden biri midir diye merak ettim.

• Yavaş yavaş ölmek için.

1|0
    0|0
    • Ayrılan kendi, her telefonda sinirlenip küfürler eden kendi, ne yavaş yavaş ölmesi? Kendine acı çektirmeyi mi seviyor?

• Orası kesin. Ama intikam alacağım, kafaya koydum. Çünkü ben bunu hak etmedim.

• Ben de yaşadığım şeyleri hak etmemiştim ama intikam almadım. İntikam alırsan kendini yeterince temiz hissedemezsin ve durumu eşitlersin. Belki dozunu kaçırıp zalim taraf sen olursun, işte o zaman hapı yutarsın ve vicdana döner iş. Bence suratına bile yapma, gerisi kendi gelir zaten.

• :D Bu ne yahu. Şaştım kaldım afalladım, vay canına şimdi yandım.

0|0
    1|0
    • Dalga geçmekte on numarasınız, anladık.

• Arkadaş hasta.

1|0
    0|0
  • eski sevgilimiz bizi feyste takip edeceğini bildiğimiz için

0|0
    1|0
  • ilk defa duydum :d

0|0
    1|0
  • yine erkekler diyorlar... nedir sizin derdiniz bir bilsem!

0|0
    1|0
    • Derdim yok şahsen. Neden bir erkek böyle bir şey yapar demek istiyorum.

• bir erkek de istersen erkekler genellemenin içine girmiyor mu?

• Peki, özür dilerim. Bir erkek için soruyorum bunu tabii ki. Güncelleme yaparsam kızarlar yine...

• intikam için yapıyordur canım yaaaa :)

0|0
    1|0
    • Bu şekilde intikam mı olur yaa? :)

• O önce sevgilisiyle başa çıksın :)

• hmmm zor kızsın o zaman :)

• Sen tüm erkekleri aynı kategoriye salmışsın ya

0|0
    1|0
    • Asla yapmam öyle bir şeyi. Bir erkek neden böyle davranır demek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...