Gerçek Bir Hikaye:Siz Olsanız Ne Yapardınız?

Üniversite yıllarında yaşadığım olayı aktaracağım:

Biz 4 kişi aynı evi paylaşıyorduk. 3 kişi maliye ben ise bilgisayar okuyordum.Bizim dersler o kadar ağırdı ki,okulu biz açıp biz kapıyorduk nerdeyse:)))Maliyede arkadaşlar sana birisini bulduk dediler,lakabı da böcük:) Neyse olmaz dedim ama direttiler kabul ettim.Kıza teklif götürdüler, kız 15 gün düşündü.Bana 15 gün sonra tamam kabul ediyorum dedi bende anlamadım ilkin. sonra telif ettiğim aklıma geldi:)) bu ilk gün numarasını verdi.Bende yarın memlekete gideceğimi söyledim tamam dedi. 2.gün ben memlekete giderken mesejlaştık.3.gün ise mesaj attıi,ayrılalım.neden dedim.annem babam beni okumaya yolladı.böyle birşey yapamam dedi. bende baktım kız elden gidiyor..aşkımız bir şeye mani değil dedim ama dinletemedim.sonra öğrendimki başka birisi ona teklif etmiş kabul edince de bana bu mesajı atmış.sonra o çocuktan da ayrılınca benim sınıftaki arkadaşmla çıkmayıa başladı.sonra ben ona gerçekleri söylemeyyim diye bana iftira attı.ev arkdaşlarma bıçak çektiğimi anlatmış.olay kısaca böyle.siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Hem 15 gün bekletiyor, hem de 3.gün ayrılıyor.Hiç akıl işi değil bence :D

15 gün düşünememiş mi annesinin babasının okumaya gönderdiğini? :D

Ev arkadaşların sana inanmalı bence.Hem de ev arkadaşların sende bıçak olup olmadığını, öyle bir insan olup olmadığını bilmesi lazım.Ben olsam ev arkadaşlarım bana güvenmiyorsa evden ayrılırdım.Kız için de yapılabilecek bir şey yok.Kız gönlünü eğlendiriyor.O da benim umurumda olmazdı.

0|0
    0|0
    • EV ARKDAŞLARMLA BIÇAKLI OLDUĞU ÇIKTIĞI SINIF ARKADAŞIMA ANLATIYOR..:)) YANLIŞ ANLAMIŞISIN :))

• NOKTALAM İŞARETLERİNİ O KDAR BİLSEYDİM PROFESÖR OLURDUM PRENSESİM :))

• Biz niye olmuyoruz acaba? :D :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle insanları kaale bile almam ama arkadaşımın iyiliği için o kızdan uzak durmasını söylerim ısrarla nedenini sorarsa biraz çınlatırım.

0|0
    0|0
  • sakin bir şekilde erkek arkadaşının yanında kıza gider alıp veremediğinin ne olduğunu neden yalan söylediğini sorardım.

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşından da ayrıldı..yani hiç mutlu olamdı aslında..

• aldgn cayn icine tükürup ustne dokup cksaydn

0|0
    0|0
  • Biran önce ondan ve onun bulundugu ortamlardan uzaklaştırdım

0|0
    0|0
  • Sinirlenirdim sanirim ama sinirime hakim olup onu Allaha havale ederdim

0|0
    0|0
    • Olaydan sonra bir gün kütüphanede otururken çay söyledi bana. Aldığım gibi çayı çöp kutusuna attım...

• :))

Iyi gene..en azindan onun uzerine dokmedin :)

• yanarsa üzülürdüm :))

Erkekler Ne Diyor 2

• boş işler kanka takma kafanı böylesine muhattap olma belli ki peşinden gelecek gibi çay falan ısmarladığına göre aynı şeyi bu sefer de sen o na yaparsın işini hallettikten sonra para komodinin üstünde dersin :)) sürünsün *r*spu

0|0
    0|0
    • ben hiç kimseyle yatmadım.aklıma geldi de ben aynı kıza seninle el ele tutuşmam en azından ciddi bir beraberlik olana kadar demiştim:))

• daha iyi işte sana da güveniyodur daha fazla üstüne git işi bitirince dediğimi yap intikam nedir görsün fallik.

• ayrıldık.bir araya artık gelmiyoruz..ve olayın üstünden 6 sene geçti.

• İkinizinde Amk deyip geçerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...