Arkadaşlar, sizce böyle yapsam olur mu?

Ben 18 yaşındayım.Kilom 44 Boyum 1.68.Sizce bir spor salonuna sadece barfiks çekmek için kayıt olsam olur mu?Boyumu uzatır mı?Başka önerisi olan varsa söylesin lütfen.Her gören lise1 misin diyo.Çok sinir bozucu.

Güncellemeler:
Pardon barfiks çekmek değil barfikse asılı kalmak olacak.
Arkadaşlar bu arada kusura bakmayın 2de bir güncelliyorum :/ Boy uzaması için başka tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• eyer boyunda uzarsa bu zayıflıkla rüzgar seni savurur yaa :) sen sen brfiks çek, veley bol falan oyna ama proteinli gidalar, hamur işleri falanda alda az kilo alsan iyi olur..

0|1
    0|0
    • Sence sadece barfikse asılı kalmak için kayıt olsam bir sorun olur mu?Ve kilo almam için önereceğin yiyecekler var mı?Toz, ilaç vb hariç

• Peki teşekkürler cevapların için.

• rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 45 kilyoyum sen nesin boyle :D yalan solemıcem erkeklere göre fiziğin kötü boyunuda barfiks uzatır

0|1
    0|0
    • Sadece barfikse asılı kalmak için spor salonuna yazılsam bir sorun olur mu acaba?

• Bu arada önereceğin bir yiyecek var mı ilaç ve tozlar hariç

• Yüzme alanı olan bir spor merkezi var mı bilmiyorum.2si ayrı ayrı olur sanırım.

• Hani boy sorun değilde aşırı zayıfsın protein tozları var onları kullan kilo almanı sağlarlar aynı zamanda spor da yapki aldığın kilolar kas olsun

0|1
    0|0
    • İlaç ve tozları kullanmak istemiyorum.Onun dışında önereceğin yiyecekler var mı?

• Cevapların için teşekkürler .)

• Rica ederim :)

• boyunu uzatacagına diyetisyene gidip kilo al

0|0
    0|0
  • sen safinaz gibi birşeysin heralde

0|0
    0|0
    • Epey zayıfım kilo alamıyorum malesef.Ama boyum da çok kısa uzamak istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle şeyler boy uzamasını durduruyor sen süt yogurta agırlık ver birde çok çok uyu 21 yasına kadar boy uzaması oluyo erkeklerde yani 3 yıl daha var 3 yılda 1,75 olursun ideal yani

0|1
    0|0
    • Yanlıs yazmısım.Barfiks çekmek değil barfikse asılı kalmak istiyorum.Boy uzatır dediler.Kas çalışmayacam zaten.

• Peki teşekkürler cevapların için :)

• Önemli değil :)

• Dostum ilk önce kilo almaya bak en az 60 kilo ol yoksa herkes tarafından anaokulu öğrencisi muamelesi görürsün...Boyun ideal ama kilon değil kilo almaya bak

0|1
    0|0
    • Önerin var mı yiyecek olarak

• sırf onun için olma derim git konuş anlat derdini yardımcı olurlar

• Tamam teşekkürler.

• Genetik bir sorunsa çözüm yok malesef

0|1
    0|0
    • Babam 183 kilosu da 85.Babam eskiden uzunmus ama zayıfmıs o askerde düzelmiş.

• Peki teşekkürler cevapların için :)

• Rica ederim :)

Yükleniyor...